gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

etkileyici yalnızlık sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yalnızım dostlarım yalnız ve bu yalnızlığımı anlatacak etkileyici ve süper güzel sözler arıyorum. bir türlü düşemedim dengime bir türlü bulamadım aradığım aşkı ve işte sonucu... Yalnızlık koskoca bir yalnızlık... Benim gibi yalnız olan kişiler için msn ye yada iletime yazdığımda etkileyecek düşündürecek sözler istiyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

etkileyici yalnızlık sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. etkileyici sözler etkileyici mesajlar

etkileyici sözler etkileyici mesajlar

etkileyici mesajlar etkileyici mesajlar 2010 etkileyici sözler etkileyici mesajlar Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim • “Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.” br> •...
  2. Yalnızlık sözleri

Yalnızlık sözleri

yalnızlık sözleri yalnızlık sözleri facebook facebook küçük iskender küçük iskender Yalnızlığım kendime Güzelim Senin Aşkınla Hitap Düşmüş Bedenim, Geleceğe Umutsuz Bakıyor güLüm.. geceleri Başlar Sözlerim Sabaha Kadar Yalnızlığım Beni Derinden yaralar Sitemim Sana Değil Sevgilim Sitemim Hayata! Yaşamak Buysa Yaşıyoruz Hepimiz Bir gun Yalnız Kalıcağız Bu Yüzden Yalnız Kalana Kadar Seninle...
  3. 2012 Etkileyici sözler

2012 Etkileyici sözler

2012 etkileyici sözler 2012 etkileyici kısa sözler 2012 en etkileyici sözler Birisini etkilemek istiyorusunuz ve güzel sözlere ihtiyacınız var. O zaman bu konu tam sizlik arkadaşlarım. İsterseniz msn, de isterseniz de facede bu sözleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa yeni doğan günün güneşi Seni ona kavuştursun. Sevgilim bilki senden uzak ne...
  4. Etkileyici aşk sözleri 2012

Etkileyici aşk sözleri 2012

kısa etkileyici aşk sözleri etkileyici aşk sözleri 2012 etkileyici aşk sözleri damar en etkileyici aşk sözleri kısa ♥Aşkımıza Nokta Koyma Bitanem Sana Kucak Dolusu Virgül Getiririm… ♥Aşkı Tadan Öğrenci Sınıfta Kalmaya Mahkumdur… ♥Rabbim Beni Baştan Yarat Ayaklarım Hep Ona Gidiyor… ♥Sen Ağlama Seni Ağlatmak İsteyenler Ağlasın… ♥Bilki Senden Ayrıldığım Zaman Kıyametim Geldi Demektir…...
  5. 2013 Etkileyici Aşk Sözleri

2013 Etkileyici Aşk Sözleri

Bu yazı etkileyici aşk sözlerine yer vermektedir. Sevdiğiniz kişiyi en romantik sözlerden oluşan mesajlarla etkilemek istiyorsanız sizlere sevgilinizi etkileyecek 2013 aşk sözlerini paylaşıyorum. Rüyaların en güzelini görürken tanrının sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki en masum anında bile sana kimse sana zarar veremesin Küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı...

Sayfayı Paylaş