gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Etkin_ Bendeki Bu Aşkı Hevesmi Sandın

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Yıllarca bekledim Sen sev diye Aşkıma karsılık
    Verirsin diye

Yollara bakıp
    Her gün ümitle
    Belki bir gün bana
    Dönersin diye

Bendeki bu aşkı
    Hevesmi sandın
    Üç bes gun sonra
    Bitermi sandın

Böyle bir sevdayı
    Sen kımde gördun
    Ne leyla ne mecnun
    Boyle sevmedı

Etkin_ Bendeki Bu Aşkı Hevesmi Sandın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Candan Erçetin - Aşkı Ne Sandın

Candan Erçetin - Aşkı Ne Sandın

soyle nerden ogrendin yalan yanlis sevmeyi nasil oldu becerdin bu kadar toy kalmayi sen miydin yilmayan sen miydin doymayan sen miydin kahraman sen aski kimbilir ne sandin vazgec desem dilim varmaz suc sende desen canim yanmaz ah etme ahin tutmaz dilin dursa gozun durmaz soz verme sozun yetmez gozden dusen geriye donmez basibos hayaller kurma ask nerde olur haberin olmaz
  2. Etkin_ Küstürdün Beni

Etkin_ Küstürdün Beni

resimlere baktım hiç konusmuyor içmeden sarhoşum gecem olmuyor küllendi yatagım beni soruyor saramadım ben seni neler oluyor... küstürdün zalim felek beni küstürdün aldın yarim elimden çaldın götürdün gözümde ne varsa sildin süpürdün hayata doymadan küstürdün beni... ecel geldi kapımıza cama vuruyor ne beni ne sevgini hiç tanımıyor askın bitti veda geldi canlar ölüyor doyamadım ben sana...
  3. Etkin_ Hevesmi Sandın

Etkin_ Hevesmi Sandın

Yıllarca bekledim seni sevdim aşkıma karşılık verirsin diye Yollara bakıp her gün ümitle belki bir gün bana dönersin diye x 2 [Nakarat] x 2 Bendeki bu aşkı heves mi sandın? Üç beş gün sonra biter mi sandın? Böyle bir sevdayı sen kimde gördün? Ahhh Ne Leyla ne Mecnun böyle sevmedi. Ahhh Ne Leyla ne Mecnun böyle sevmedi. Aşkıma karşılık verseydin keşke Ağlamazdım ben her gece böyle Sevmiştim...

Sayfayı Paylaş