gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Etkin_ Garip Gönlüm

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Nice umutlar varken hayata bombos bakmıs bir mechule es olmus bu garip gonlum. Sevgi sevkat doluyken acılara ugramıs bir zalime es olmus bu garip gonlum.

**Nakarat**
    Severmis sevilmezmis bir anlik bir hevesmis sevgiye mezar olmus bu garip gonlum
    İnsanlıktan sevgiden aci nasibini almıs kadere boyun eymis garip gonlum...

Tiryakisi olmusum acilarin dertlerin oyuncagi olmusum ben bu sevginin.

Arasında kayboldum cilelerin derlerin dertlere mekan olmus bu garip gonlum.

Arasında kaybolmus hayal ile gercegin dertlere mekan olmus bu garip gonlum.

**Nakarat**
    Severmis sevilmezmis bir anlik bir hevesmis sevgiye mezar olmus bu garip gonlum
    İnsanlıktan sevgiden aci nasibini almıs kadere boyun eymis garip gonlum...

Siir...
    Dedim ya guzelim kaybolmusum hayalle gercegin arasinda senmisin hayal yoksa sevginmi anlamadım cunku sen gayet rahat ve tasasız duruyorsun yuklemissin derdini tasani bana halinden gayet memnun gorunuyorsun ama sunu unutmaki guzelim sen benim icin bir hayal sen benim icin bir unutulan sen benim icin bir sevgi katilisin...

Etkin_ Garip Gönlüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etkin_ Sensizim

Etkin_ Sensizim

özlemin basımda dönen pervane gurbet ellerınde öksüzüm canım yoklugun acısı ettı dıvane halımı soran yok sensızım canım..... yel deydi gülüme gönlüm dardadır gündüzler serseri gecem zordadır gecmeyen zamana sabır ne faydadır teselli veren yok dertliyim canım... herkes sefasını sürer kendi kendine kimse dönüp bakmaz senın derdine iplerim namertte düşmez iyiye elimi tutan yok halsizim...
  2. Etkin_ Hoşçakal

Etkin_ Hoşçakal

Artık elimi bırak herşey tadında kalsın yıkılmasın.. hiçbirşey sorma bana gözlerinden yaş akmasın yaşlar akmasın.. Hoşçakal sevgilim, hoşçakal birtanem seni çok seviyorum hoşçakal hoşçakal.. Artık gidiyorum ağlamanın faydası yok inan yok yok.. Arkana bakma sakın unut beni gidiyorum bu defa dönüş yok.. Hoşçakal sevgilim, hoşçakal birtanem seni çok seviyorum hoşçakal hoşçakal.. Ne gecem ne...
  3. Etkin_ Beddua

Etkin_ Beddua

neden kıydın bana gözümün nuru dualarım senın bedduan benim birtek sana yandım böyle bil bunu cennet senın olsun cehennem benim... aramızı kimler actı bılemem sana ne zalım nede nankör dıyemem ayagına düştüm geri dönemem tahtın senın olsun zındanın benım... aşkıma doysamda sana doyamam kendıme kıyarım sana kıyamam yerden yere vursan kusup darılmam sevgın senın olsun acılar benım......
  4. ^^Garip... :/

^^Garip... :/

garip bir karın ağrısı hüküm sürmekte son günlerde... neden, niçin, ne zamana kadar bilinmemekte... "bir güç savaşı değil bu, kendi haline bırak, galibi yok bunun, aşk bu yaşanacak" demişti biri bi şarkıda... cevabım açık ve basit "halt etmiş......sin" bugün bu dünyada artık "aşk olma adayı duygular" bile birer güç savaşı! belki aşk bir olgu değil bir geçiştir,...

Sayfayı Paylaş