gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Etkin_ Hayal Gözlüm

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

sevilmeyi sevmeyi en güzel duyguları rengarenk şu hayatımı
    hepsini ben senden öğrendim

ağlayan şu gözlerimin
    şu en acı hislerimin
    pınarımı silmeyi
    hepsini ben sende gördüm

sen benimsin hayal gözlüm
    şu yarınlar ikimizin
    sensiz olmaz asla olmaz
    ben senden hiç ayrılamamki

Etkin_ Hayal Gözlüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etkin_ Sensizim

Etkin_ Sensizim

özlemin basımda dönen pervane gurbet ellerınde öksüzüm canım yoklugun acısı ettı dıvane halımı soran yok sensızım canım..... yel deydi gülüme gönlüm dardadır gündüzler serseri gecem zordadır gecmeyen zamana sabır ne faydadır teselli veren yok dertliyim canım... herkes sefasını sürer kendi kendine kimse dönüp bakmaz senın derdine iplerim namertte düşmez iyiye elimi tutan yok halsizim...
  2. Etkin_ Beddua

Etkin_ Beddua

neden kıydın bana gözümün nuru dualarım senın bedduan benim birtek sana yandım böyle bil bunu cennet senın olsun cehennem benim... aramızı kimler actı bılemem sana ne zalım nede nankör dıyemem ayagına düştüm geri dönemem tahtın senın olsun zındanın benım... aşkıma doysamda sana doyamam kendıme kıyarım sana kıyamam yerden yere vursan kusup darılmam sevgın senın olsun acılar benım......
  3. Etkin_ Anam

Etkin_ Anam

UzakLardan Sana, Bir Mektup Yazdim. UzakLardan Sana, Bir Mektup Yazdim. BeLki biLemezsin Ana, O Mektupda Cok agLadim. BeLki biLemezsin Ana, O Mektupda Cok agLadim. Anam Anam Garip Anam. Derdim Cokdur, haLim yaman. Gurbet Hasret, yakar Beni. Inanmazdim Buna Anam... Anam Anam Garip Anam. Derdim Cokdur, haLim yaman. Gurbet Hasret, yakar Beni. Inanmazdim Buna Anam... Bu Mektupda Sana, Bir...
  4. Hayalim

Hayalim

Mrhba Iyi aksamlar buraya yeni katildim 8 aylik evliyim esimle cocuk yapmaya karar verdik adetim düzenli yumurtlama günümde iliskiye girdik 20 haziranda adet olmam gerekiyordu 21 haziranda oldum fakat normal adet kanamasindan cok farkliydi ilk pembe leke seklinde geldi sonra kayboldu 2ci gün kirmizilasti bugn 3cü günüm ve kesildi normalde adet oldugum ilk günü cok sancim olurdu ve 6-7 gün...

Sayfayı Paylaş