gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Etkin_ Hoşçakal

Konu, 'Çöplük' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Artık elimi bırak herşey tadında kalsın
    yıkılmasın..
    hiçbirşey sorma bana gözlerinden yaş akmasın
    yaşlar akmasın..

Hoşçakal sevgilim,
    hoşçakal birtanem
    seni çok seviyorum
    hoşçakal hoşçakal..

Artık gidiyorum ağlamanın faydası yok
    inan yok yok..
    Arkana bakma sakın unut beni gidiyorum
    bu defa dönüş yok..

Hoşçakal sevgilim,
    hoşçakal birtanem
    seni çok seviyorum
    hoşçakal hoşçakal..

Ne gecem ne gündüzüm yalan olmuş gülüm bu sevgiden
    bir mum ışığı kadar titrekti mutluluğumuz biliyormusun ?
    Ama herşey burada kalsın..
    Hoşçakal güzel kız hoşçakal..
    Seni gerçekten çok ama çook sevmiştim
    hoşçakal güzelim hoşçakal..

Etkin_ Hoşçakal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hoşçakal

hoşçakal

Ben veda etmeyi hiç beceremem. Duygularımı da pek açığa vuramam zaten. Bu veda çok, çok zor geliyor bana.... Aslında hiç böyle son bir görüşmeye gerek yoktu. Ama insanın kanı durmuyor işte, ne varsa bu son anlarda?... Senden hatırlamanı bile istemiyorum, sadece temizliği ve saflığıyla yaşatalım bu aşkı. Kalbimizin kuytu bir köşesinde... Ne güzel başlamıştı... Geceler boyu uykusuz kaldık...
  2. HoŞÇakal......

HoŞÇakal......

Ben veda etmeyi pek beceremem. Duygularımı da pek açığa vuramam zaten, hele bu veda çok daha zor geliyor. Aslında hiç böyle bir son görüşmeye gerek yoktu. Ama insanın kanı durmuyor işte., ne varsa bu son anlarda.? Senden hatırlamanı bile istemiyorum., sadece temizliği ve saflığı yaşatalım bu aşkı kalbimizin bir kuytu köşesinde!...Ne güzel başlamıştı. İkimizde gençtik deli doluyduk,...
  3. Etkin_ Sensizim

Etkin_ Sensizim

özlemin basımda dönen pervane gurbet ellerınde öksüzüm canım yoklugun acısı ettı dıvane halımı soran yok sensızım canım..... yel deydi gülüme gönlüm dardadır gündüzler serseri gecem zordadır gecmeyen zamana sabır ne faydadır teselli veren yok dertliyim canım... herkes sefasını sürer kendi kendine kimse dönüp bakmaz senın derdine iplerim namertte düşmez iyiye elimi tutan yok halsizim...
  4. Etkin_ Beddua

Etkin_ Beddua

neden kıydın bana gözümün nuru dualarım senın bedduan benim birtek sana yandım böyle bil bunu cennet senın olsun cehennem benim... aramızı kimler actı bılemem sana ne zalım nede nankör dıyemem ayagına düştüm geri dönemem tahtın senın olsun zındanın benım... aşkıma doysamda sana doyamam kendıme kıyarım sana kıyamam yerden yere vursan kusup darılmam sevgın senın olsun acılar benım......

Sayfayı Paylaş