gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Etli Ekmek Tarifi istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba aranızda acaba etli ekmek yapmayı bilen var mı varsa lütfen bana yapılışını detaylı bir şekilde yazsın kesinlikle Etli Ekmek Tarifini öğrenmem lazım.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Etli Ekmek Tarifi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Konya'nın Meşhur Etli Ekmeği Buyrun Tarifi

Konya'nın Meşhur Etli Ekmeği Buyrun Tarifi

Etli Ekmek Nasıl Yapılır Etli Ekmek Yapılışı Sevgili melekler, Anadolu 'nun her yöresinde ayrı bir tat ayrı bir lezzet gizli biliyorsunuz. Erzurum'un cağ kebabı, Tokatın patlıcan kebapı, Hatay'ın künefesi bunlardan sadece birkaçı. :) Bahsederken bile ağzımızın sulandığı bu müthiş lezzetlerden biri olan Konya Etli Ekmek yapılışı ile ilgili bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz.. :) Etli...
  2. Etli Fırında Patates tarifi istiyorum

Etli Fırında Patates tarifi istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizden Etli Fırında Patates tarifi istiyorum geçenlerde bir tanıdığın evine yemeğe gittik orada yedim dehşetti bende öğrenirsem yaparım:)
  3. Ev Yapımı Ekmek Tarifi istiyorum

Ev Yapımı Ekmek Tarifi istiyorum

Merhaba kızlar evde ekmeğini kendi yapan var mı nasıl yapılıyor evde ekmek eşim bana ekmek yapma makinası da almış ama bilmiyorum işte:S Ev Yapımı Ekmek Tarifi bilenler lütfen bana da yapılışını yazın.
  4. Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum

Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum

Kızlar aranızda Özbek asıllı olan var mı yok mu bilmiyorum ama ben Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum bu pilavın tarifini bilen lütfen benimle paylaşsın yapılışını
  5. Etli Patlıcan Yemeği tarifi istiyorum

Etli Patlıcan Yemeği tarifi istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Etli Patlıcan Yemeği nasıl yapılır diye tarif bilgilerini benimle bir zahmet paylaşmanızı rica ediyorum. Şimdiden Etli Patlıcan Yemeğinin yapılışı için çok tşkler.

Sayfayı Paylaş