gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Etli Fırında Patates tarifi istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben sizden Etli Fırında Patates tarifi istiyorum geçenlerde bir tanıdığın evine yemeğe gittik orada yedim dehşetti bende öğrenirsem yaparım:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Etli Fırında Patates tarifi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etli Ekmek Tarifi istiyorum

Etli Ekmek Tarifi istiyorum

Merhaba aranızda acaba etli ekmek yapmayı bilen var mı varsa lütfen bana yapılışını detaylı bir şekilde yazsın kesinlikle Etli Ekmek Tarifini öğrenmem lazım.
  2. Fırında Pişmiş Etli Patates Yemeği Yeme de Yanında Yat !

Fırında Pişmiş Etli Patates Yemeği Yeme de Yanında Yat !

Etli Fırında Patates Yemeği Nasıl Yapılır Etli Fırında Patates Yemeği Tarifi Patates kızartması, patates püresi, kumpir, patates kavurması, tavuklu patates derken liste uzar gider melekler :) Ne kadar bereketli bir sebze şu patates öyle değil mi ? Bu muhteşem sebzenin başka bir yemeğinden bahsedeceğiz sizlere; etli fırında patates yemeği :) Tam da yeme de yanında yat kıvamında bir yemek...
  3. Etli Kuru Patlıcan Dolması Tarifi  istiyorum

Etli Kuru Patlıcan Dolması Tarifi istiyorum

Kızlar iki güne misafirim gelecek yarından yemekleri yapmaya başlıyacağım ve yemeklerimin arasında Etli Kuru Patlıcan Dolması da olsun istiyıorum çünkü duyduğum kadarıyla misafirlerimden biri Etli Kuru Patlıcan Dolmasını çok seviyormuş sizden de bunun için Etli Kuru Patlıcan Dolması Tarifi istiyorum.
  4. Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum

Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum

Kızlar aranızda Özbek asıllı olan var mı yok mu bilmiyorum ama ben Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum bu pilavın tarifini bilen lütfen benimle paylaşsın yapılışını
  5. Etli Patlıcan Yemeği tarifi istiyorum

Etli Patlıcan Yemeği tarifi istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Etli Patlıcan Yemeği nasıl yapılır diye tarif bilgilerini benimle bir zahmet paylaşmanızı rica ediyorum. Şimdiden Etli Patlıcan Yemeğinin yapılışı için çok tşkler.

Sayfayı Paylaş