gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Etli Güveç Tarifi nasıl oluyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar eşim benden etli güveç istedi kayınvalidemlerde gelecek yarın:) Ve üzgünüm ben hiç etli güveç yapmadım daha doğrusu bir güveç tenceremiz var ve hala içinde hiç birşey pişirmedim acaba Etli Güveç Tarifini bana buran yazacak biri var mı?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Etli Güveç Tarifi nasıl oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etlİ GÜveÇ

Etlİ GÜveÇ

güveç nasıl kullanılır güveç ilk nasıl kullanılır kabının ilk kullanımı güvecin kullanımı ETLİ GÜVEÇMalzemeler ; 4 kişi içinOrta büyüklükte bir toprak güveç kullanılır. Güvecin en altına kuşbaşı etler sıralanır. aralarına 10 tane kuru soğan serpiştirilir. Domatesler halka halka doğranıp üzerlerine yerleştirilir. Aralarına ortalarından yarılmış taze yeşil biberler konur. Tuz ilave edilir ve...
  2. Etli fasülye güveci

Etli fasülye güveci

Melişlerim çok sağlıklı ve çok lezzetli bir yemek tarifi:) mutlaka deneyin.. Malzemeler 500 gr kuzu eti 700 gr taze fasülye 3 soğan 5 diş sarımsak 3 küçük patates 1 çorba kaşığı domates salçası 1 tatlı kaşığı biber salçası zeytinyağ tuz su Hazırlanışı 3 sağanı ve 5 diş sarımsağı iri olarak kesin.3 patatesi iri olarak kesin.Tencereye 500 gr kuzu etini alın.Üzerine patatesleri soğanları...
  3. Sucuklu Mantarlı Güveç Nasıl Yapılır..Sucuklu Mantarlı Güveç Tarifi..

Sucuklu Mantarlı Güveç Nasıl Yapılır..Sucuklu Mantarlı Güveç Tarifi..

Sucuklu Mantarlı Güveç Tarifi Sucuklu Mantarlı Güveç Nasıl Yapılır Güveç severler işte şimdide böylesini bir deneyin..Sucuğun ve mantarın muhteşem kokusunu güveçle bütünleştirmek için işte tarifini sizinle paylaşıyorum... Malzemeler: 1 kangal sucuk 500 gr mantar 3 soğan 3 diş sarımsak 3 domates 2 sivri biber 4 yemek kaşığı ayçiçeği yağı 100 gr kaşar peyniri Tuz Karabiber Kırmızı pul...
  4. Öğrenmek İsteyenlere Etli Güveç Yemeği Nasıl Yapılır

Öğrenmek İsteyenlere Etli Güveç Yemeği Nasıl Yapılır

Etli Güveç Yemeği Tarifi Etli Güveç Nasıl Yapılır Sevgili melekler, evlerimizde yemekli misafir ağırlarken eskilerden gelme bir kültürle mutlaka çorba, zeytinyağlı çeşitleri, pilav ve etli bir yemek yaparız. Ve de misafir tüm yemeklerden doyasıya yiyene kadar da bırakmayız. :) Biz de bu yazımızda Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden etli güveç nasıl yapılır anlatmaya çalışacağız ... :)...
  5. Nefis Etli Türlü Nasıl Yapılır Buyrun Tarifi...

Nefis Etli Türlü Nasıl Yapılır Buyrun Tarifi...

Etli Türlü Etli Türlü Nasıl Yapılır Sevgili melekler, sebze yemekleri favorinizse hem sebze hem de et yiyebileceğiniz nefis bir tarif vermek istiyoruz sizlere. Mevsimine göre sebzelerini ayarlayabileceğiniz nefis etli türlü tarifi için buyrun makalemize :) Etli Türlü İçin Malzemeler: 250 g dana kuşbaşı- kemikli kuzu eti 1 soğan 4-5 diş sarımsak 1 patates 1 pırasa 1 kereviz 1 biber...

Sayfayı Paylaş