gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Etli Hafif Yemekler yapmam lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Arabistan dan misafirlerim geliyor perşembe günü ve onların et düşkünlüğü çok fazla bu sıcaklarda da et biraz ağır kaçıyor Türk mutfağı adına sizden Etli Hafif Yemekler konusunda bir kaç menü ve tarif rica ediyorum.

2. Şam şeytanı

Şam şeytanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
  3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Etli Hafif Yemekler yapmam lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebişlerimize Etli Yemekler

Bebişlerimize Etli Yemekler

Bebeklerimizin gereken besinleri tam alması önemli bir durum. Et ve etli yapılmış yemekleri tek başına yiyemezler. Peki ne yapıpta bunları yedireceğiz. İşte sizlere pratik bebekler için etli yemek tarifleri. Bu arada paylaşmak istediğiniz başka özel bir yemek tarifi var ise lütfen yazın yayınlayalım. Nohut ve Kuru Fasulye Ezmesi İçindekiler 2 yemek kaşığı nohut veya fasulye 1 çay kaşığı yağ...
  2. Güveçte Etli Sebze Yemeği ( resimli)

Güveçte Etli Sebze Yemeği ( resimli)

güveçte etli sebze yemeği tarifi güveçte etli sebze yemeği nasıl yapılır melekler sizler severmisiniz bilmiyorum ama güveç yemekleri çok hoşuma gidiyor benim sadece lezzet olarak değilde görüntü olarakta hoş gözüküyor.4 minik güvecim var bir tanede büyük tencere gibi alsam iyi olucak o zaman ocaktada yapabilicem yemeklerimi şimdilik fırında idare ediyorum.yemeğimizin malzemelerine gelince...
  3. İsteyenlere Etli ve Hafif Yemeklerden Bazıları ve Tarifleri

İsteyenlere Etli ve Hafif Yemeklerden Bazıları ve Tarifleri

Etli Yemekler Hafif Et Yemekleri Sevgili melekler, yemek yemek gerçekten büyük bir zevk ve damak tadı gerektiren birşey :) Ancak ne yazık ki lezzetli ve damağa yaraşır lezzetler de hep sağlığa zararlı şeyler oluyor. Kırmızı et, tereyağ, bal, kaymak gibi. Bu yazımızda bahsedeceğimiz konu etli yemekler. Ama bu yemekler nispeten hafif et yemekleri ve onların tarifleri. Buyrun hem sağlıklı hem de...
  4. Etli Patlıcan Yemeği tarifi istiyorum

Etli Patlıcan Yemeği tarifi istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Etli Patlıcan Yemeği nasıl yapılır diye tarif bilgilerini benimle bir zahmet paylaşmanızı rica ediyorum. Şimdiden Etli Patlıcan Yemeğinin yapılışı için çok tşkler.
  5. Resimli Etli Patlıcan Yemeği Tarifi

Resimli Etli Patlıcan Yemeği Tarifi

Etli Patlıcan Yemeği Tarifi Etli Patlıcan Yemeği Resimli Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere yaz yemekleri arasına alacağınız lezzetli mi lezzetli bir etli sebze yemekleri tarifi veriyoruz. Malum Ramazan ayı öncesi yemek menülerinizi zenginleştirmek isterseniz, pilavlara eşlik edecek enfes bir lezzet olan etli patlıcan yemeği tarifi sizlerin bilgisine olsun diyoruz:)...

Sayfayı Paylaş