gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Etli Konserve Bezelye nasıl yapılır

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Etli Konserve Bezelye nasıl yapılır bilen var mı lütfen bana Etli Konserve Bezelye yapılışını detaylı bir şekilde yazın. Şimdiden çok teşşekürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Etli Konserve Bezelye nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etli İslim Kebabı Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Etli İslim Kebabı Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Merhaba kızlar sizden bir konuda yardım ya da bilgi rica ediyorum acaba Etli İslim Kebabı Nasıl Yapılır bilen varsa bana Etli İslim Kebabı Nasıl Yapılır tarifini yazabilir mi?
  2. Konserve Bezelye İle Etli Bezelye Yemeği

Konserve Bezelye İle Etli Bezelye Yemeği

etli konserve bezelye konserve bezelye yemeği Sevgili melekler, henüz yazın başındayız ancak kışlık bezelyelerimizi aldık ve usulüne uygun bir şekilde şoklayarak derin dondurucularımıza yerleştirdik. Zire bezelye yaz başında çıkar ve birkaç haftada da biter. Kışın kurtarıcı yemeklerimizden biri olan bezelyeyi şimdiden şoklayıp dondurucuya atmazsak, kışın marketlerde ki konservelere muhtaç...
  3. Nefis Etli Türlü Nasıl Yapılır Buyrun Tarifi...

Nefis Etli Türlü Nasıl Yapılır Buyrun Tarifi...

Etli Türlü Etli Türlü Nasıl Yapılır Sevgili melekler, sebze yemekleri favorinizse hem sebze hem de et yiyebileceğiniz nefis bir tarif vermek istiyoruz sizlere. Mevsimine göre sebzelerini ayarlayabileceğiniz nefis etli türlü tarifi için buyrun makalemize :) Etli Türlü İçin Malzemeler: 250 g dana kuşbaşı- kemikli kuzu eti 1 soğan 4-5 diş sarımsak 1 patates 1 pırasa 1 kereviz 1 biber...
  4. Etli Şehriye Pilavı nasıl yapılır

Etli Şehriye Pilavı nasıl yapılır

Selam arkadaşlar acaba sizlerin arasında Etli Şehriye Pilavı nasıl yapılır bilen var mı? Ramazan ayı da geliyor yemek menülerimi biraz zenginleştirip bu yıl yeni yemekler denemek istiyorum ve işe de bu Etli Şehriye Pilavından başlamak istiyorum.
  5. Boş  teneke konserve kutusundan kaşıklık nasıl yapılır?

Boş teneke konserve kutusundan kaşıklık nasıl yapılır?

Yeni bir geri dönüşüm çalışmasıyla yeniden sizlerleyiz.Bugün kü geri dönüşüm çalışmamız,boşalan konserve kutularından kaşıklık yapmak.Bunun dışında boş konserve kutularından neler yapılır,boş konserve kutuları nasıl değerlendirilir,seçtiğimiz görsellerle fikir vericez.Mutfakta tefferuatlı gereçler maalesef çok .Bazen çekmeceler bile bunları muhafaza edemiycek kadar yetersiz olabiliyor.Hem...

Sayfayı Paylaş