gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar aranızda Özbek asıllı olan var mı yok mu bilmiyorum ama ben Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum bu pilavın tarifini bilen lütfen benimle paylaşsın yapılışını

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özbek pilavı

özbek pilavı

MALZEMELER 300 gr koyun eti (kemiksiz) 4 su bardağı su 2 1/2 tatlı kaşığı tuz 1 adet orta boy soğan 2 orta boy havuç 6 yemek kaşığı margarin 2 su bardağı pirinç 2 tatlı kaşığı kara biber 1/2 tatlı kaşığı yenibabar 1 tatlı kaşığı tarçın HAZIRLANIŞI Eti 1.5 santimetreküp irilikte doğrayın, kısık ateşte kendi suyu ile yaklaşık 40 dakika pişirin. Su ve 1/2 tatlı kaşığı tuz ekleyin,...
  2. Kuzu Etli Şehriye Pilavı Tarifi Resimli

Kuzu Etli Şehriye Pilavı Tarifi Resimli

Kuzu Etli Şehriye Pilavı Tarifi Resimli tarif istiyorum. Kızlar Kuzu Etli Şehriye Pilavı nasıl yapılır bilen var mı ki vardır o zaman bana da öğretin ne olur:S
  3. Etli Ekmek Tarifi istiyorum

Etli Ekmek Tarifi istiyorum

Merhaba aranızda acaba etli ekmek yapmayı bilen var mı varsa lütfen bana yapılışını detaylı bir şekilde yazsın kesinlikle Etli Ekmek Tarifini öğrenmem lazım.
  4. Etli Fırında Patates tarifi istiyorum

Etli Fırında Patates tarifi istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizden Etli Fırında Patates tarifi istiyorum geçenlerde bir tanıdığın evine yemeğe gittik orada yedim dehşetti bende öğrenirsem yaparım:)
  5. Özbeklerin En Meşhur Yemeklerinden Etli Özbek Pilavı Yapılışı Buyrun

Özbeklerin En Meşhur Yemeklerinden Etli Özbek Pilavı Yapılışı Buyrun

Etli Özbek Pilavı Resimli Etli Özbek Pilavı Tarifi Sevgili melekler, bu yazımızda pilav çeşitleri içinde oldukça beğenilen, uzaklardan ta Orta Asya'da ki Türk Cumhuriyetlerinden birinden Özbekistan 'ın en meşhur yemeklerinden biri olan Özbek Pilavı tarifi ile karşınızdayız . Özbek pilavı Özbekçede “osh“ (aş diye okunur.) veya “palov” denir ve sadece Özbekistan’da değil Orta Asya’da da çok...

Sayfayı Paylaş