gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Etli Türlü Tarifi verir misiniz bana

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba hanımlar bu yaz günlerinde yaz sebzelerinden faydalanmak istiyorum ve etçil kocamında yemesi için sizden Etli Türlü Tarifi istiyorum. Bana Etli Türlü Tarifi verirseniz çok sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Etli Türlü Tarifi verir misiniz bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. etli türlü

etli türlü

etli türlü (Fasulye, bezelye, barbunya, türlü) MALZEMELER: -1 kg sebze (türlü için 250'şer gr. fasulye, bamya, kabak, patlıcan) -250 gr. kuşbaşı et (koyun ve süt danası) -1,5 çorba kaşığı yağ -2 soğan -2 domates veya bir kaşık salça -1- 2 sivri biber -Tuz YAPILIŞI: 1- İnce doğranmış soğan ve et, yağ ile kavrulur. 2- Kabuğu soyulup doğranmış domates veya salça...
  2. Kelebek!bana bir gününü ödünç verir misin?

Kelebek!bana bir gününü ödünç verir misin?

Düşünmeye fırsatı olmamalı insanların,fırsat buldukça saçmalıyoruz çünkü.Ya küçücük hüzünlerimizi ya da zerre kadar mutluluğumuzu yüzümüze gözümüze bulaştırıyoruz elden geldikçe İstemesek de yanlışlar yapıyoruz doğrulara ulaşmak için,zamanımız oldukça.Evler almaya,zengin olmaya,yükselmeye başladıkça daha da birikiyor anlarımız,o anları heder eder çoğu zaman uykularımız. Hadi bana tekrar...
  3. Sütlü Yumurta Tarifi verir misiniz bana

Sütlü Yumurta Tarifi verir misiniz bana

Arkadaşlar pazar kahvaltılarında zengin bir menü isteyen eşime sütlü yumurta yapmak istiyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum bana aranızda bilen varsa Sütlü Yumurta Tarifi verebilir mi?
  4. Nefis Etli Türlü Nasıl Yapılır Buyrun Tarifi...

Nefis Etli Türlü Nasıl Yapılır Buyrun Tarifi...

Etli Türlü Etli Türlü Nasıl Yapılır Sevgili melekler, sebze yemekleri favorinizse hem sebze hem de et yiyebileceğiniz nefis bir tarif vermek istiyoruz sizlere. Mevsimine göre sebzelerini ayarlayabileceğiniz nefis etli türlü tarifi için buyrun makalemize :) Etli Türlü İçin Malzemeler: 250 g dana kuşbaşı- kemikli kuzu eti 1 soğan 4-5 diş sarımsak 1 patates 1 pırasa 1 kereviz 1 biber...
  5. İngilizlerin Ataları hakkında bilgi verir misiniz bana

İngilizlerin Ataları hakkında bilgi verir misiniz bana

Merhaba arkadaşlar benim acil olarak İngilizlerin Ataları hakkında bilgi edinmem lazım aranızda İngilizlerin Ataları hakkında bilgisi olan arkadaşlarım varsa bana bilgi versin.

Sayfayı Paylaş