gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Etli Üzüm Yaprağı Sarması yapılışı hakkında yardım istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar sizden Etli Üzüm Yaprağı Sarması hakkında yardım istiyorum nasıl yapılıyor bu Etli Üzüm Yaprağı Sarması bieln varsa lütfen bana Etli Üzüm Yaprağı Sarması tarifini versin.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Etli Üzüm Yaprağı Sarması yapılışı hakkında yardım istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zeytinyağlı yaprak sarması

zeytinyağlı yaprak sarması

Malzemeler: 4-5 adet kuru soğan 1 çay bardağı zeytinyağı 1,5-2 yemek kaşığı çam fıstığı (dolmalık fıstık) 2 su bardağı pirinç 1 yemek kaşığı kuru nane 1-1,5 tatlı kaşığı karabiber 1 tatlı kaşığı tarçın 2 kesme şeker 2 yemek kaşığı kuş üzümü yarım limonun suyu 1 su bardağı kıyılmış maydanoz 1 tatlı kaşığı tuz 1 çay bardağı kaynamış su yarım kg salamura asma yaprağı yarım çay bardağı...
  2. Zeytinyağlı taze yaprak sarması (resimli)

Zeytinyağlı taze yaprak sarması (resimli)

zeytinyağlı taze yaprak sarması taze yaprak sarması sarma resimli sarma resimleri Yaprak sarması benim davetlerimin vazgeçilmezidir...Sevmeyen de yok gibidir.Tam mevsimi kızlar.Alın taze yaprakları sarın,afiyetle yiyin... MALZEMELER 500 gram taze yaprak 3 su bardağı pirinç 1 su bardağı zeytinyağı 2 yemek kaşığı salça 2 orta boy kuru soğan 1 orta boy domates 1demet maydonoz 1demet...
  3. Lahana sarması yapılışı

Lahana sarması yapılışı

malzemeler: 1 adet orta boy lahana içi: 300g kıyma 4 büyük baş kuru soğan yarım demet maydanoz 1 su bardağı pirinç yarım yemek kaşığı domates salçası tuz karabiber 1 çay bardağı zeytinyağı 1 yemek kaşığı nane ayrıca: yarım çay bardağı zeytinyağı yarım yemek kaşığı domates salçası kaynamış su hazırlanması: 1. lahananın tersini çevirip koçan kısmını bıçakla koni şeklinde...
  4. gebelik testi hakkında yardım istiyorum

gebelik testi hakkında yardım istiyorum

11 nisanda regl oldum.28 günde bir menstruasyon düzenim var.eşimle düzenli ilişkiye giriyoruz . 9 mayısta diğer regli günüm gebelik testini bir hafta önce yapsam sonuç verirmi? teşekkürler
  5. Resimli Milföy Sarması yapılışı

Resimli Milföy Sarması yapılışı

Milföy Sarması nasıl yapılır resimli Milföy Sarması tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere damaklarda tat bırakacak bir lezzetin tarifini sunacağız. Milföy Sarması tarifini sizlerle paylaşıyor ve şimdiden afiyet olsun diyoruz :) Milföy Sarması yapabilmek için ihtiyacınız olan malzemeler: 1 paket milföy hamuru, küçük bir kase ceviz, 2 çorba kaşığı toz şeker 1 yumurta...

Sayfayı Paylaş