gebe
  1. halley

halley Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

etol

Konu, 'Örgü Şal Modelleri' kısmında halley tarafından paylaşıldı.

etol şal modelleri modelleri ve yapılışı abiye çeşitleri şal ve yapılışı :ar4fd:bu modeli ben yaptım çok şıktır yapmasıda basit sizle paylaşmak istedim

lüleburgaz bunu beğendi.
  2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: etol
    gerçekten çok hoş olmuş renkleride çok güzel ortasında halka var galiba yapılışınıda yazarsan çok sevinirim bu aralar şal örmeye taktımda ellerine emeğine sağlık...

etol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü, Etol modeli,Abiye Kıyafetler İçin

Örgü, Etol modeli,Abiye Kıyafetler İçin

etol modelleri abiye şal modelleri etol şal modeli ve Bu etolu düğünlerde ve davetlerde serin yaz akşamlarında kullanmak üzere ördüm.Beyaz olmasının sebebi ise gelinliğin üzeri için düşündüğümden oldu.Siyahını ise en kısa zamanda öreceğim... Örmek için simli sakallı ip ve kurdele ip kullandım ve 6 numara şiş ile ördüm. Önce sakallı ip ile 130 ilmek başlıyoruz...Bu 130 ilmek 38 beden...
  2. Süper etol modeli ve yapılışı

Süper etol modeli ve yapılışı

etol modelleri ve yapılışı abiye etol modelleri şal ve yapılışı örnekleri yapılışları eşarp Özel geceler için abiye elbiselerinizin üstüne yakışacak çok güzel bir model bence yapanın ellerine sağlık :) Örmek için simli sakallı ip ve kurdele ip kullandım ve 6 numara şiş ile ördüm. Önce sakallı ip ile 130 ilmek başlıyoruz…Bu 130 ilmek 38 beden birisi için ideal,daha büyük bedenlerde...
  3. Kürk şallar ve etoller

Kürk şallar ve etoller

şallar kürk şallar kürk etoller kürk modeller konumuzda melekler.Malum kış geldi el örgüsü şallar , etoller kullanılmaya başlandı ama bu sene örgü yerine yapay kürkden yapılmış şallar ve etoller çok moda.kürk şal ve etolleri isterseniz günlük dışarıya çıkarken istersenizde şık abiye elbiselerinizde kullana bilirsiniz.Renk seçeneği çok fazla,istediğiniz renk de bulabilirsiniz.Her markanın...
  4. Sakallı İpten Etol Yapımı

Sakallı İpten Etol Yapımı

Sakallı İpten Etol Yapımı nasıl oluyor ya bir yardım edin ya da Sakallı İpten Etol modelleri sunun
  5. Sakallı İpten Etol Nasıl Yapılır ?

Sakallı İpten Etol Nasıl Yapılır ?

Sakallı İpten Etol Yapılışı Sakallı İple Örülmüş İçin Etol Yapılışı Sakallı ip kazaklardan başladı klozet takımlarına hatta halılara varana kadar her yerde kullanılır oldu melekler :) Hataları da kapattığından dolayı bayanlar için oldukça sevilen sakallı ipten etol yapımını bu yazımızda sizlerle paylaşmak istedik :) Marifetli melekler, Önce sakallı ip ile 130 ilmek başlıyoruz Bu 130...

Sayfayı Paylaş