gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Etrafindaki Fenalik Yapan Insanlardan Korunmak Icin Zikir

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Bazen biz kimseye birsey yapmasakda bazi fitne fesat insanlar, bizi rahat birakmazlar sürekli bizlerle ugrasirlar, iste onlardan kurtulmak icin asadaki zikiri sizlere tavsiye ediyorum meleklerim Hergün günes dogmadan, günes battiktan sonra 20 defa Ya Hasiybü Esmasini okuyani etrafindaki fenalik yapacak kisilerden korunur.

Arif Pamuk dualar ve sureler kitabindan alintidir

MaWiM bunu beğendi.
Etrafindaki Fenalik Yapan Insanlardan Korunmak Icin Zikir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zikir

zikir

Rüyada Allah (C.C) Hazretlerini anarak zikreden kimseleri görmek veya bizzat anmak, içlerinde her zaman ve her hususta basari kazanacagina, dualarinin kabul edilecegine ve herkes tarafindan itibar görecegine delalet eder.
  2. Umursanan Insanlara

Umursanan Insanlara

UMURSANAN INSANLARA Umursadigim insanlara... Michael herkesin imrendigi biriydi. Her zaman neseliydi ve çevresine hep olumlu seyler söylerdi. Birisi ona nasil oldugunu sordugunda: 'Daha iyi olamazdim' diye yanitlardi. Dogal bir motivatördü. Eger çalisanlardan birisi isyerinde kötü bir gün geçirmisse, Michael, ona, durumun olumlu taraflarina bakmasini söylerdi. Michael'in bu tarzi beni çok...
  3. Insanlardan Saygi Görmek Icin Dua

Insanlardan Saygi Görmek Icin Dua

saygi ve sevgi dualari, muhabbet duasi Sevgili Meleklerim, hepimizin hayati inis ve cikisli.. nede olsa haytimiz bir sinav, ama bu sinavi kolaylastirmak bizim elimizde.... Nasilmi? Allaha c.c. yakararak, Allah´a dua ederek, Allah´dan dileyerek, Allah´dan isteyerek... Cogumuz esimizden, sevdiklerimizden bekledigimiz saygiyi sevgiyi göremiyor... Buda bazilarimiza Hayati cehenneme cevire...
  4. Seytandan Korunmak Icin Zikir

Seytandan Korunmak Icin Zikir

Meleklerim benim eskiden hergün okudugum ve bir kac gündür yeniden basladigim zikir sizlerle paylasmak istedim.. hergün kim 14 defa Ya Vahidu derse Allah o kulunu seytandan korur Dualar ce sureler Kitabindan Arif Pamuk ´dan alintidir
  5. Gebelikte Toxoplazmadan Korunmak Için Ne Yapmalı?

Gebelikte Toxoplazmadan Korunmak Için Ne Yapmalı?

toxoplazma nedir,toxoplazmanın tedavisi varmı,toxoplazma belirtileri,toxoplazma nedenleri,toxoplazma tedavisi hakkında bilgiler Toksoplazma; toksoplazma gondii ismi verilen parazitin yaptığı bir enfeksiyondur. Bulaşması pişirilmemiş çiğ etlerin yenmesiyle ve kedi dışkısının ve kedi dışkısıyla temas etmiş herhangi bir eşyanın ellenmesiyle ağız yoluyla olur. Köpeklerle bu hastalığın direkt...

Sayfayı Paylaş