gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Etüt yapmak.

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyanizda her hangi bir konu üzerinde etüt yapmak veya yaptirmak, ögrenmek istediginiz bir mesele üzerinde bilgi sahibi olmak arzusu duydugunuza, bu arada aldigi-niz bir haberin aslini incelemek istediginize isarettir.

Etüt yapmak. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tahta yapmak...

tahta yapmak...

1- D YE basın siyah beyaz renk paletinde beyaz yerine yazabildiniz kadar 0 yazın sonra beyaz yerine e28c13 bu rengi girin 2- filter>noise> add noise amount 29-30-31 gibi bişi yapın manocrofic ve uniform işaretli olsun 3- filter>blur> motion blur distance 15 px angle 90° olsun 4-layer dupcalete layer deyin bu yeni layerin adı egomanyak1 olsun 5- opacity 30 olsun yeni layerde 6-...
  2. iş etütü yöntemi

iş etütü yöntemi

mtm yöntemi zaman etüdü formu örneği metot etüdü örneği metod İş etüdü yöntemi ile nitelikli bir işçinin, tanımlanmış bir performans düzeyinde, belirli bir işi başarabilmesi için gerekli zaman saptanır. İş ölçümü faydalı işin yapılmadığı, etkili olmayan zaman’ın araştırılmasında, azaltılmasında ve sonuç olarak artadan kaldırılmasında yardımcı olur.En önemli iş etüd teknikleri: - İş...
  3. Etüt Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Etüt Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

İlçe: Keçiören Adres: Aşağıeylence Mimarlar Sokak No:43 Etlik...
  4. Etüt Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Etüt Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

etüt erkek öğrenci yurdu etüd erkek öğrenci yurdu İlçe: Altındağ Adres:...
  5. Okullarda etüt artık yasak..

Okullarda etüt artık yasak..

etütlü ilköğretim okulları istanbuldaki etütlü ilköğretim okulları okullar istanbul okullar istanbul Etütler aslında yararlıydı....... İl milli eğitim müdürlüklerine Müsteşar Muammer Yaşar Özgül imzası ile 'dikkat edilecek hususlar' konulu bir yazı gönderen Milli Eğitim Bakanlığı, ilköğretim okullarında artık 'etüt faaliyeti' yapılmaması talimatı verdi. İlköğretim Kurumları Yönetmeliği'nde...

Sayfayı Paylaş