Etype proğramı nasıl kaldırılır | Melekler Mekanı FORUM - 26 Eylül 2016

Etype proğramı nasıl kaldırılır

Konu, 'Teknik Destek' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    916
    Ödül Puanları:
    113
    etype nasıl silinir, kaldırılır, kaldıramıyorum silme işlemi için bu konumuzu takip edin.
    Off off etype diye bir proğramı çocuğunuz yada bilmeyen bi sıpagetti indir di ise nasıl kaldırırsınız size onu anlatayım. Bu çocukların indirdiği proğramlara aklım sırrım ermiyor. Bu facebook taki bir oyunla alakalı 57 mb lık bir dosya silemiyorsunuz kaldır dediğinizde de bulamıyorsunuz. Öncelikle bu prğramdan kurtulmanın tek yolunun ne olduğunu söyleyeyim sizlere. Etype klasörünü silmeye çalışmayın silinmeyecektir çünkü proğram hemen alt sekmede sürekl açık durumda kalacak göreceksiniz. Bu proğramı kaldırmak için proğramın size sunduğu küçük pencereden saçma bi face hesabı ile giriş yaparak % lik kısmı yüzde 100 e getirin sonra profilden paylaştıktan sonra proğramdan çıkabilecek ve kaldırabileceksiniz. Bir saattir ömrüm gitti söyleyim size :) Sorun olursa yazın bana

Bir misafirimiz bu konuyla ilgili aşağıdakileri söylemiş isterseniz bide bunu deneyin biz proğramı kaldırdığımız için denyemiyoruz. Bakın aynen şöyle demiş.

arkadaşlar face falan uğraşmaya gerek yok. uninstal tıklayın il soruya "no" deyip 2. soruya finish diyeceksiniz. bu kadar basit. %100 falan olmasına gerek yok

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

% 100 e getirdim ama hala kaldıramadım

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

% 100 seviyesine getirdikten sonra alt sekmede açık görünen yere sağ klik log out deyin sağ tarafda ( ekranın sağında ) size bir ibare çıkacak ona no dedikten sonra proğram filesten proğramı tamamen silin klasörün ismi etype :)

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Unutuyordum, önce etype klasörünün içine girin orada uninstall olacak onu çalıştırın daha sonra bu klasörün içini silin sonrada etype klasörünü kaldırın ben dün öyle yaparak kaldırdım sorun da yok bilginiz olsun.

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar küfür etmek istemiyorum ltfn şu etype progremının nasıl silindiğini sölermisiniz...

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çooook teşekkürleeeeeer :D

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşım programı kaldır dedim ve dediklerinide yaptım ama hala duruyor nasıl yo ketcem onu ???

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acill

%75 de kaldı ne yapmam gerekiyor ?

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yardım

%75 de kaldı nolur yardım edin acill

10. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    916
    Ödül Puanları:
    113
    % 75 seviyesinden sonra facebook profilinizdeki arkadaşlarınıza önermeniz yani beğendiğinizi göstermeniz gerekiyor ondan sonra % 100 seviyesi gelecek ve siz proğramı kaldırabileceksiniz.

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aga yaptım %100 nsl slecem smdı ?

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eyw

Saolun Arkadaşlar bı beladan kurtardınız beni

13. qRoNiKßeLa

qRoNiKßeLa Forum Okuru

ARKADASLAR ETYPE NASI KALDIRILIR COZDUM SIMDI BASLATTAN TUM PROGRAMLARDAN ETYPE KLASORUNU BULUP Uninstall A TIKLAYIN SONRA YES VEYA NO CIKAR NO YA TIKLAYIN SONRA KENDINIZ SILAERSINIZ

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

etype programi

arkadaşlar etype programini kaldiramiyorum bir arlkadaş bişeyler yazmiş ama tamolarak anlayamiyorum size sunulan pencere diyo ama fce hsabi girdiyo ama o sunulan pencer hangisi onun açiklamasini yap mamiş

15. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    916
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili arkadaşlarım bakın bi daha yazıyorum.
    Bu tür proğramların amacı sizin facedeki kayıtlı arkadaşlarınızada bu proğramın olduğunu bildirmek, yani bi nevi sahtekarlık yapıyorsunuz.

Tüm aşamaları tek tek yaptıktan sonra yani yüzde yüz olayına geldikten sonra aşağıdaki görev çubuğuna sağ klik pencereyi kapat yada çıkış al dediğinizde yine ekranınızın hemen en sağından bir ibare çıkacak sizler ona şimdi hatırlamıyorum ya yes yada no dedikten sonra, görev çubuğundaki e type proğramının kapandığını göreceksiniz. Kapandıktan sonra c program files teki bu klasörün içinde E type klasörünün içinde uninstalli göreceksiniz. Ona tıkladıktan sonra bu klasörün içindekileri ve klasörün kendisini sileceksiniz. İşlem bu kadar.

Etype proğramı nasıl kaldırılır konusuna benzer içeriklerimiz
  1. eType

etype indirdim silinmior unınstall yok ne yapmalıyım
  2. Bilgisayarın Kilidi Nasıl Kaldırılır ?

Bu konu; bilgisayarın kilidi nasıl kaldırılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bilgisayar kullanırken bilgisayarda ki kendimize ait bilgilerin, belgelerin ya da yaptığımız işlemlerin bilinmesini istemeyebilir, bizden habersiz bilgisayarımızın başkaları tarafından kullanılmasını istemeyebiliriz. Bunun için de bilgisayarımıza kilit koyarız. Peki gerek kalmadığı zaman bu kilidi...
  3. 22find.com Tarayıcıdan Nasıl Kaldırılır?

22find.com kaldırma tarayıcıdan 22find.com kaldırma Sevgili melekler, girdiğiniz sitelerden ya da indirdiğiniz programlardan dolayı sizin isteğiniz dışında tarayıcınıza yerleşen ve ana sayfanızı değiştiren yazılımlardan birisi 22find.com nasıl kaldırılır merak ediyor ve kurtulmak istiyorsanız, buyrun yapılışı... Önce yapmanızı istediğimiz şey 22find.com'un yapıştığı arama motorunuzun...
  4. Conduit.Search.Com Nasıl Kaldırılır?

search conduit kaldırma search conduit nasıl kaldırılır search conduit Sevgili melekler, bilgisayarınıza yüklediğiniz ücretsiz programlarla birlikte otomatikman gelen bir web arama motoru ve araç çubuğudur search.conduit.com. Bu program eğer bilginiz dışında geldiyse arama motorunuz yerini alır ve sizi sinir eder. Bilmeyenler için bu programın nasıl silineceğinizi tüm arama motorları için...
  5. Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar mıdır nedir bir türlü kaldıramıyorum. Nasıl silineceğini biriniz bana anlatabilir mi lütfen istemiyorum arkadaşım yandex toolbarın browserimde olmasını bir türlü kaldıramadım lütfen yardımcı olun bana hadi bekliyom .

Sayfayı Paylaş