Etype proğramı nasıl kaldırılır

etype nasıl silinir, kaldırılır, kaldıramıyorum silme işlemi için bu konumuzu takip edin.
Off off etype diye bir proğramı çocuğunuz yada bilmeyen bi sıpagetti indir di ise nasıl kaldırırsınız size onu anlatayım. Bu çocukların indirdiği proğramlara aklım sırrım ermiyor. Bu facebook taki bir oyunla alakalı 57 mb lık bir dosya silemiyorsunuz kaldır dediğinizde de bulamıyorsunuz. Öncelikle bu prğramdan kurtulmanın tek yolunun ne olduğunu söyleyeyim sizlere. Etype klasörünü silmeye çalışmayın silinmeyecektir çünkü proğram hemen alt sekmede sürekl açık durumda kalacak göreceksiniz. Bu proğramı kaldırmak için proğramın size sunduğu küçük pencereden saçma bi face hesabı ile giriş yaparak % lik kısmı yüzde 100 e getirin sonra profilden paylaştıktan sonra proğramdan çıkabilecek ve kaldırabileceksiniz. Bir saattir ömrüm gitti söyleyim size :) Sorun olursa yazın bana

Aga yaptım %100 nsl slecem smdı ?

ARKADASLAR ETYPE NASI KALDIRILIR COZDUM SIMDI BASLATTAN TUM PROGRAMLARDAN ETYPE KLASORUNU BULUP Uninstall A TIKLAYIN SONRA YES VEYA NO CIKAR NO YA TIKLAYIN SONRA KENDINIZ SILAERSINIZ

etype programi

arkadaşlar etype programini kaldiramiyorum bir arlkadaş bişeyler yazmiş ama tamolarak anlayamiyorum size sunulan pencere diyo ama fce hsabi girdiyo ama o sunulan pencer hangisi onun açiklamasini yap mamiş

Sevgili arkadaşlarım bakın bi daha yazıyorum.
Bu tür proğramların amacı sizin facedeki kayıtlı arkadaşlarınızada bu proğramın olduğunu bildirmek, yani bi nevi sahtekarlık yapıyorsunuz.

Tüm aşamaları tek tek yaptıktan sonra yani yüzde yüz olayına geldikten sonra aşağıdaki görev çubuğuna sağ klik pencereyi kapat yada çıkış al dediğinizde yine ekranınızın hemen en sağından bir ibare çıkacak sizler ona şimdi hatırlamıyorum ya yes yada no dedikten sonra, görev çubuğundaki e type proğramının kapandığını göreceksiniz. Kapandıktan sonra c program files teki bu klasörün içinde E type klasörünün içinde uninstalli göreceksiniz. Ona tıkladıktan sonra bu klasörün içindekileri ve klasörün kendisini sileceksiniz. İşlem bu kadar.

arkadaş ben hepsini sildim bundan habersiz kaldırdım şimdi dosya filen yok bi simgesi kaldı ne yapcam

şu lanet programı denetim masasından sildim şimdi c:de yok onla faceye girilmiyo alttakinden açmayı denedim bende mozilla var ondan açıyo 100% yapılcak yer yok ne yapmalıyım cıldıracağım lütfen yardım edin

arkadaşlar face falan uğraşmaya gerek yok. uninstal tıklayın il soruya "no" deyip 2. soruya finish diyeceksiniz. bu kadar basit. %100 falan olmasına gerek yok

ETYPE denen zırvalık işte böyle kaldırıldı..

Forumlarda araştırdım, faceden beğendiğini söyle arkadaşlarınla paylaş falan yazıyordu.. Kesinlikle dedim. Bilg'a format atarım yine öyle yapmam dedim. Bende uninstala tıkladım, no dedim çıkan ilk soruya ikincisinde ise finishi tıkladım..ve bitti.. kurtuldum.

Biz hiç araştırmadan uninstalli çalıştırmaya çalıştık, olmadı tabi... Sonra direk klasörü sildik şimdi uninstall falan hiçbir şey kalmadı bir tek sağ altta lanet olasıca sinir bozucu eType simgesi var. Bunun bi çözümü yok mu?

Benzer Diğer Konularımız !

Geri