gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eurovision 2013 Nerede Yapılacak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Önümüzdeki yıl eurovision şarkı yarışması nerede yapılacak bir de ne zman yapılacak, geçen sene ki birinciyi unuttum da :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, 2013 yılında 58. si düzenlenecek olan Eurvision şarkı yarışması 18 Mayıs 2013 tarihinde isveç'in Malmö şehrinde yapılacak.

18 Mayısta Finali yapılacak olan 2013 eurovision şarkı yarışmasının 1. yarı final tarihi 14 Mayıs 2013, 2. yarı final tarihi 16 Mayıs 2013'dür.

Eurovision 2013 Nerede Yapılacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Eurovision Nerede Yapılacak ?

2012 Eurovision Nerede Yapılacak ?

2012 eurovision şarkı yarışması 2012 eurovision nerede yapılacak 2012 eurovision ile ilgili bilgiler burada melekler. Bu yıl 57. düzenlenecek olan Eurovision 2012 için katılan ülkelerde hazırlıklar sürüyor melekler :) Türkiye'de 2012 Eurovision şarkı yarışması için seçilecek sanatçı ve şarkımız için düğmeye bastı. Daha önce forumumuzda da belirttiğimiz üzere 2012 Eurovision temsilcimiz kurulan...
  2. 2013 Dünya Atletizm Şampiyonası Nerede Yapılacak

2013 Dünya Atletizm Şampiyonası Nerede Yapılacak

2013 Dünya Atletizm Şampiyonası Nerede Yapılacak merak ettim bir öğrenim dedim umarım siz sorumun cevabını biliyorsunuzdur:)
  3. 3.havalimanı nereye yapılacak

3.havalimanı nereye yapılacak

3.havalimanı nereye yapılacak, başbakan bu konuda neler düşünüyor ?
  4. Türkiye 2013 Eurovisiona Katılmayacak !

Türkiye 2013 Eurovisiona Katılmayacak !

Bu konu; türkiye eurovisiona katılmayacak haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, az önce yapılan bir açıklamaya göre Türkiye 2013 yılında İsveç 'te düzenlenecek olan Eurovision Şarkı Yarışmasına katılmayacak. Bazı ülkelerin ekonomik kriz sebebiyle katılmayacaklarını ifade ettikleri yarışmaya bu yıl Türkiye de katılmayacak . Geçen yıl yarışmaya Can Bonomo ile katılmış ve 7....
  5. Survivor 2013 nerede yapılacak bilen var mı?

Survivor 2013 nerede yapılacak bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar BU sene survior nerede yapılacak? Geçen sene yapılan adalarda değil mi ?

Sayfayı Paylaş