gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Eurovision heyecanı yaklaşıyor

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bu yıl, Moskova'da düzenlenecek olan 54. Eurovision yarışması için hazırlıklarımız son hızıyla sürüyor. "Düm Tek Tek" adlı şarkısı ile ükemizi temsil edecek olan sanatçımız Hadise, geçtiğimiz günlerde Moskova"daki Olympski Arena"daki platformda ilk provasını yaptı. Sahnede, Eurovision"a özel hazırlanan dans kareografilerini prova eden sanatçımız, oldukça rahat görünüyordu.
    Hadise, dış basından da oldukça yoğun ilgi görüyor! Eurovision"un favorileri arasında gösterilen sanatçımızın, provalar sonrasında yaptığı basın toplantısı oldukça kalabalıktı.
    Hadise, 12 Mayıs gecesi gerçekleşecek olan 1. yarıfinalde ülkemizi 9. sırada temsil edecek.

Eurovision heyecanı yaklaşıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arzu yanardağ'ı heyecan sardı

Arzu yanardağ'ı heyecan sardı

arzu yanardağ ayak arzu yanardağın ayakları yanardağ ayakları ARZU YANARDAĞ YENİ DİZİSİYLE EKRANLARA DÖNMEYE HAZIRLANIYOR Arzu Yanardağ ve Sedat Mert'in başrollerini paylaştığı Kanal 7'nin yeni dizisi Zülfikar, Pazar günü ekranlara gelecek. Dizide Zülfikar'ın, uyuşturucu tacirlerinin elinden kurtardığı Gülce (Arzu Yanardağ), bir süre sonra hayatını kurtaran bu kahramana aşık olur. Güzel...
  2. Şarkı sona yaklaşıyor SEVGİM

Şarkı sona yaklaşıyor SEVGİM

. Nicedir ellerim ısınmıyor sokağımda. Yalnızlığın kaldırım taşları soğuk olur bilirsin. Şayet, günün birinde, çıkarsa yolun o geceye; Çünkü benden sana kalan tek kapı aralığı o. Asıl yolculuk bundan sonra başlıyor. Sevgimle kal. Aralıksız batan sözcüklerinin, an be an yüzünü ölüme çevirdiği yerden yazıyorum sana. Dinleme. Ne bundan önce söylediklerimi ne de bundan sonra...
  3. sitedeki heyecan

sitedeki heyecan

selam günlükcük gene ben ben iyiim sağol..:D gelelim konuya bugün sitemizde m.m enler yarışması başladı herkes yavaş yavaş katılmaya başladı ilk oyu ben kullandım valla oyun moyun ama heyecanladnımm çok ciddiye aldım galiba:D:Dneysee bugün kar-tanesi nin doğum günü(ii ki doğdun) dünde zilan ın doğum günüydü(iyiki doğdun) neysee sitede herşey böyle ayrıca kaprislim de mod oldu (hayırlı olsun)...
  4. saçlarınıza heyecan katın

saçlarınıza heyecan katın

saclar Saçlarımız bedensel ve ruhsal halimizin aynaları. Hasta ya da sağlıklı olmamız onları da etkiliyor. O kadar ki psikoloji ve saç konusundaki araştırmalar kuaförler tarafından yakın takibe alınmış durumda. Önemli olan içsel armoninin saçlarımıza sağlıklı olarak yansıması. Saçların mat kırılgan kuru yağlı ve kepekli olmasının altında birçok neden yatıyor olabilir; saç cinsine uygun...
  5. Adım adım annelik heyecanı

Adım adım annelik heyecanı

1. Yüzyılda anne olmak zor… Ancak günümüzün bilinçli kadınları artık anneliğe sağlıklı bir hamilelikle başlıyor ve sağlıklı çocuklar yetiştirmek için sürekli kendilerini geliştiriyor. Cevap: adım adım annelik heyecanı Anadolu Sağlık Merkezi doktorları anneliğe hazırlanan anne olmak üzere olan ve çocuk sahibi olan kadınlara hamileliğe hazırlıktan çocuk büyütmeye kadar birçok konuda...

Sayfayı Paylaş