gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Eurovision için Gökhan Özen ve Hepsi Grubuna teklif götürüldü

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

TRT 18-19 Mayıs tarihlerinde Rusya'da gerçekleşecek olan 54'üncü Eurovision Şarkı Yarışması için Hepsi grubuna ve popçu Gökhan Özen'e teklif götürdü. Hepsi grubu ve Gökhan Özen, teklife henüz yanıt vermedi. Her sene yapılan 'Şarkı Türkçe mi olsun, İngilizce mi?' tartışmalarının bu sene de yaşanacağını söyleyen Hepsi grubu üyeleri teklifle ilgili "Hala düşünüyoruz" derken Gökhan Özen ise, "Ülkemi en iyi şekilde temsil etmek isterim. Düşünüyorum, görüşmelerimiz sürüyor" dedi.

TÜRKİYE BİRİNCİ OLDUKTAN SONRA KİMLER GİTTİ?

* 2003 Sertab Erener - BİRİNCİ
    * 2004 Athena - DÖRDÜNCÜ
    * 2005 Gülseren - ON ÜÇÜNCÜ
    * 2006 Sibel Tüzün - ON BİRİNCİ
    * 2007 Kenan Doğulu - DÖRDÜNCÜ
    * 2008 Mor ve Ötesi - YEDİNCİ

internethaber.com

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Eurovision için Gökhan Özen ve Hepsi Grubuna teklif götürüldü
    Hmm Gökhan Özen iyi hos cocukda, sesini beyenmiyorum acikcasi
    Hepsi hmmmm
    tatmin etmedi beni :D:D
    Paylasim icin tsk

Eurovision için Gökhan Özen ve Hepsi Grubuna teklif götürüldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. grup hepsi....:):):)):

grup hepsi....:):):)):

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. grup hepsi

grup hepsi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Grup Hepsi

Grup Hepsi

CEMRE 1985’te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Klasik Bale eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nin sergilediği oyunlarda beş yıl boyunca rol aldı. Kliplerde oyunculuk yaptı. Reklam jingle’ları seslendirdi. Özel şan ve piyano dersleri aldı. Zerrin Özer’in...
  4. Gökhan Özen - Benim İçin N'apardın

Gökhan Özen - Benim İçin N'apardın

Benim için bir şey yap öyle lafta kalmasın Hasta olursam bir gün bir çorba yapar mıydın Sobamı yakar mıydın portakal soyar mıydın Sahiden yapar mıydın istersem Benim için n'apardın Ayazda mı yatardın Sırtında mi taşırdın Hamallık mı yapardın Aman ne bileyim ben Yap da bi göreyim ben Ben olsaydım n'apardım Ayazda da yatardım Sırtımda da taşırdım Hamallık da yapardım Aman ne...
  5. Gökhan Özen avatar ve imzalari...

Gökhan Özen avatar ve imzalari...

Sayfayı Paylaş