gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Eurovision Şarkı Yarışmasının Siteleri Hackerler Tarafından Çökertildi....

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Eurovision Şarkı Yarışması Eurovision Şarkı Yarışması Siteleri
    İşte Bu sene Azerbaycan Bakü de yapılacak olan Eurovision Şarkı yarışmasının siteleri hackerler tarafından çökertilmiş...Bakalım daha ne haberlerini duyacağız..Bekleyelim ve görelim...Burada da Can Bonomo nun seslendireceği şarkımızın sözleri bulunmakta...

Eurovision Şarkı Yarışması

Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenecek 57.Eurovision Şarkı Yarışması'nın siteleri hackerler tarafından çökertildi."eurovision.az", "ann.az" ve "eurovisionaz.com" sitelerinin, "Özgürlük Fedaileri" adlı korsan grup tarafından çökertildiğini...

Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenecek 57. Eurovision Şarkı Yarışması'nın siteleri hackerler tarafından çökertildi.

Azerbaycan basını, "Eurovision 2012" resmi siteleri olarak bilinen

"eurovision.az", "ann.az" ve "eurovisionaz.com" sitelerinin, "Özgürlük Fedaileri" adlı korsan grup tarafından çökertildiğini duyurdu.

Sitelerin onarılmaya çalışıldığı bildirildi.

Eurovision Şarkı Yarışmasının Siteleri Hackerler Tarafından Çökertildi.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yangınlardan Sonra Alman Siteleri Çökertildi

Yangınlardan Sonra Alman Siteleri Çökertildi

Almanya'nın Ludwigshafen kentindeki şüpheli yangında 9 Türk'ün hayatını kaybetmesinin ardından Ay Yıldız Team adlı Hackerlar, Alman internet sitelerini çökertti. Almanya'nın Ludwigshafen kentindeki şüpheli yangında 9 Türk'ün hayatını kaybetmesinin ardından Ay Yıldız Team adlı Hackerlar, Alman internet sitelerini çökertti. Ay Yıldız Team adlı grup Alman bankaları, kamu kurum ve...
  2. Hacker Şarkıları

Hacker Şarkıları

bir hackeri çok sevdim o beni hiç sevmiyor şifremi ona verdim artık geri vermiyor klavyem mousem bağlanmış çaresizim adminim bu msni sen verdin benden almak istiyor (bir kuLunu çok sevdim) msn imi çaldın biliyorum çok ***esin biliyorum bende seni hackliyorum biraz sabreeet o geceler geçmez bensiz titretiyorsun sessiz sessiz msn deyim ama virüssüz biraz sabreet (o şimdi asker) kaderimde bu...
  3. Sitemizin Enleri Yarışmasının Sonuçları

Sitemizin Enleri Yarışmasının Sonuçları

:olmaz:evet melekler geçtiğimiz günlerde sitemizin enleri yarışmasın 1. olan arkadaşlaarımızı açıklama zamanı gelmedi mi sizce de :eller: :olmaz::horn: En Sevilen Melek . 13 oy ile Tabikisi Cemoş :first: En popüler Melek 9 oy ile Cemoşşş :first: ve 5 oy ile Asimelek ( ben ben ben ):second: En çok Konuşan Melek : 11 oy ile tabikisi de cemoş :first:hahaha En Sakin Melek 4 oy ile Herkesi...
  4. 2012 Eurovision Şarkı Yarışmasında Kaçıncı Sırada Çıkacağız

2012 Eurovision Şarkı Yarışmasında Kaçıncı Sırada Çıkacağız

2012 Eurovision Şarkı Yarışmasında Kaçıncı Sırada Çıkacağız bilgisi olan var mı sahneye kimin arkasında kaçıncı sırada çıkacağız:S
  5. Can Bonomo Eurovision şarkı yarışmasından neden ayrıldı?

Can Bonomo Eurovision şarkı yarışmasından neden ayrıldı?

Can Bonomo Eurovision şarkı yarışmasından neden ayrıldı? Selam arkadaşlar Can Bonomo Eurovisiondan ayrılmış neden acaba?

Sayfayı Paylaş