gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

eurovision sarkısının türkcesi

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Bebek sen için mükemmel bana benim hediyelik göklerden bu en önemli öyküsü tüm zamanların biz bir araya gelmiş gibi bu filmde amaçlı
    son dek sen ne yaptıklarını hisseden
    bana öyle hassas melek I uyandırma ve canlı hayallerim
    çılgın sen
    Siz ritmi hisset yüreğim bu giden yendi Düm Tek Tek zaman dışarı gibi yok dakika gibi hissettiğini hiçbir şekilde geri siz ritmi hisset yüreğim bu giden yendi Düm Tek Tek zaman dışarı gibi hiçbir dakika gibi hisseden hiçbir şekilde ger
    Bebek ı tüm tüm cevaplar senin egzotik hareketler siz büyük dansöz tüm zamanların bana öyle güvende özel bir öpücük gibi bir de mesleği hissedebilmeleri böylece ince angel ı uyandırma ve canlı hayallerim ,çılgın sen
    Siz ritmi hisset yüreğim bu giden yendi Düm Tek Tek zaman dışarı gibi yok dakika gibi hissettiğini hiçbir şekilde geri siz ritmi hisset yüreğim bu giden yendi Düm Tek Tek zaman dışarı gibi hiçbir dakika gibi hisseden hiçbir şekilde geri

eurovision sarkısının türkcesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sızı tarıf eden sarkı...

sızı tarıf eden sarkı...

bi oyunda ben bulayım dedım..sızı tarıf eden evet bu benım sarkım dedıgınız sarkı veya sarkılar buyrun ılk ben baslayayım... damar ama bugun ıtıbaren bu benım sarkım:uhu: değmezmis sana.. boşuna sevmişim değmezmiş sana...
  2. yanlıs anladıgımız sarkılar

yanlıs anladıgımız sarkılar

Yanlış: "Ankara'dan Adil geldi,elde bir ayran tavası,Adem Baba beni çok severmiş..." Doğru: "Ankara'dan abim geldi,evde bir bayram havası, annem babam beni çok severmiş..." Yanlış: "İsviçre’de hayat bayram olmadı yaaa..." Doğru: "Hiçbir kere hayat bayram olmadı ya da..." Yanlış: "Görümceler, börülceler..." Doğru: "Gönül çelen,gönül...
  3. TARKAN'IN yeni sarkıları

TARKAN'IN yeni sarkıları

tarkan melek normalde tarkan ı dinlemezdim ama bir sarkısı beni cok etkiledi SEVDANIN SON VURUŞU Yüreğimde zincirler kırılıyor duydun mu? Nefes nefes bu gece sevdanın son vurusu Sen hiç böyle sevdin mi,sen hiç böyle oldun mu? Bas eğdim yine aşka ama bu son saygı durusu Seni karanlıklara bırakmak istemezdim Anılarımı solmus cicekle süslemezdim Ardından acıtacak bir tek söz söylemezdim Ben hiç...
  4. Bu sarkı senın ıcın

Bu sarkı senın ıcın

KOCA KOCA _ SERDAR ORTAC Doladım seni dile, çözüm yok Cana çarpmadan, direk hüzün yok Dilerim ki anlamını alsın O yüzündeki çizgiler. Aradım seni, sokak ayazda Hüzün olmasın, teni beyazda Dilerim gönül sözü, biraz da Gün olur, bana tez güler. Tutamadım içimde, çıkıp konuşsam Ya tadımı sorarsa, zehir mi yutsam ? Kaderimizi zorla, esir mi tutsam ? Onu buluncuya kadar... Ey aşk...

Sayfayı Paylaş