gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eurovision Temsilcimiz Can Bonomo Hakkında Bilgi

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 Eurovision Temsilcimiz Can Bonomo 2012 Eurovision Temsilcimiz Can Bonomo Hakkında Bilgi
    Merhaba Melek'ler, 2012 Eurovision'da bizi temsil edecek olan Can Bonomo hakkında merak edilen biyografi bilgilerini, kısaca bu yazımızda sizlerle ve merak edenlerler paylaşıyoruz arkadaşlarım.

İzmirli Can Bonomo, müziğe 8 yaşında gitar çalarak başladı. Ortaokul ve lise boyunca sürdürdüğü müzik çalışmalarına İstanbul’da devam etti. 17 yaşında İstanbul semalarına açılmaya karar veren Bonomo, müzik dünyasına ses prodüksiyonculuğu yaparak atıldı.

Yarı finaller 22-24 Mayıs’ta, büyük final ise 26 Mayıs 2012 tarihinde Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de yapılacak. Genç müzisyen Can Bonomo "Ülkemi temsil etmek üzere TRT'den gelen bu teklifi gururla kabul ettim. Bu heyecan verici süreçte herkesin desteği ve iyi dileklerinin yanımda olacağını düşünüyorum. Ben de kendi tarzım ve müziğimle ülkemi en iyi şekilde temsil etmek için çok çalışacağım." dedi.
    Yarışma için 3 aday şarkı hazırlayacak olan Can Bonomo, Şubat ayının son haftasında şarkıları tamamlayarak TRT'ye teslim edecek.
    57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo, parçanın hangi dilde olacağını üretim sürecinde netleşeceğini belirtirken, parça hazırlıklarına prodüktörü Can Saban ile başladı.

Eurovision Temsilcimiz Can Bonomo Hakkında Bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Can Bonomo Eurovision Şarkısı Sözleri

Can Bonomo Eurovision Şarkısı Sözleri

merhaba kızlar sizden bir ricam olacak Can Bonomo Eurovision Şarkısı Sözleri lazım bana. lütfen yardımcı olun
  2. can bonomo eurovision şarkısının sözleri

can bonomo eurovision şarkısının sözleri

Can bonomo erevizyon şarkısının sözleri var mı hangi şarkı ile katılıyormuş ve sözleri neymiş hiç sevmedim bu adamı hiçç hiç te başarılı olmayacak görürsünüz.
  3. Can Bonomo Eurovision Şarkısı 2012

Can Bonomo Eurovision Şarkısı 2012

Can Bonomo Eurovision Şarkısı 2012 Can Bonomo 2012 Eurovision Şarkısı Selam kızlar... Can Bonomo Eurovision Şarkısı 2012 şarkısı ne olacak acaba bilen var mı ve hiç dinlediniz mi sizce bu yıl şansımız ne olur :S
  4. 2012 Eurovision Temsilcimiz Can Bonomo

2012 Eurovision Temsilcimiz Can Bonomo

2012 Eurovision Temsilcimiz Can Bonomo kimdir hakkında bilgiler var mı? Bu sene bizi Eurovisionda temsil edecek olan Can bonomoyu pek tanımıyorduk ve tanımak istiyoruz :S
  5. Can Bonomo Eurovision 2012 Şarkısı

Can Bonomo Eurovision 2012 Şarkısı

can bonomo eurovision şarkısı can bonomo eurovision can bonomo Bildiğiniz gibi Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi genç müzisyen Can Bonomo temsil edecek melekler :) Kendisine şans vermeyenler olduğu gibi başarılı olacağı gözüyle bakanlar da var. Peki eurovision şarkımız hazır mı ? Azerbaycan'da gerçekleştirilecek Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye'yi Can Bonomo temsil edecek. TRT,...

Sayfayı Paylaş