gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Eurovision yıldızları hadise için ne dedi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] EUROVİSİON'DA TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETMEYE HAZIRLANAN HADİSE’YE ÖNCEKİ YILLARIN YARIŞMACILARINDAN TAM DESTEK GELDİ. HEPSİ DE “HADİSE’NİN ŞARKISI ÇOK GÜZEL, BAŞARIYLA DÖNECEK” DEDİ...

Şansı çok yüksek...

SERTAB ERENER: 2003 Eurovision birincisi Sertab Erener, bu yılki yarışmada Türkiye'yi temsil edecek Hadise'nin şansının yüksek olduğunu söyledi. 'Hadise Avrupa'da yaşayan ve orayı iyi bilen biri. Şarkıyı çok beğendim. Sahnedeki o 3 dakikayı en iyi şekilde kullanırsa, şansının çok yüksek olduğunu görüyorum.'

Atmosferi anlatacağım

SiBEL TÜZÜN: İki yıl önce 'Superstar' şarkısıyla ülkemizi Eurovision'da temsil eden Sibel Tüzün, bu yılın finalisti Hadise'ye destek verdi. Hadise'nin şarkısını dinlediğini ve beğendiğini belirten Tüzün, 'Hadise'yi sonuna kadar destekliyorum. Daha önce ülkemizi temsil ettiğim için o atmosferi iyi biliyorum. Hadise'ye ilk fırsata bunları anlatacağım. Hadise bugüne kadar hep güzel işler yaptı, kazanmaması için bir neden yok. Şarkısı çok güzel, şansı yüksek.

İlk sekize girer

KENAN DOĞULU: İddia edilenin aksine her ülkenin, her katılımcının önemsediği bir yarışma. Hadise'nin de ülkemizi iyi bir şekilde temsil edeceğine ve mutlaka iyi bir derece alacağına inanıyorum. Şarkısını eğlenceli buldum. İlk sekiz arasına kesinlikle gireceğini düşünüyorum.

Katılan herkes emek harcıyor

MOR VE ÖTESİ: Hadise'nin şarkısını dinledik, başarılı olur diye düşünüyoruz. Geçen yıl bize Eurovision teklifi gelmeden önce yaptığımız bir röportajda, 'Eurovision da neymiş, amatör işi' demiştik ama teklif geldi ve değerlendirdik. Oraya katılan herkes bir emek harcıyor. Hadise'ye bol şans diliyoruz.

Eurovision yıldızları hadise için ne dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cumhurbaşkanı karar için ne dedi..

Cumhurbaşkanı karar için ne dedi..

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Anayasa Mahkemesi Başkanı'nın davanın sonucuna ilişkin açıklamasını Çankaya Köşkü'nde takip etti. Gül karar için bir şey dedi mi? Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, Anayasa Mahkemesinin AK Parti hakkındaki kararıyla ilgili ''şu an için bir değerlendirme yapmayacağı'' bildirildi. Gül, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'ın davanın sonucuna ilişkin açıklamasını...
  2. Trt hadise dedi

Trt hadise dedi

ŞOVU DA ÇOK GÜZEL BELÇİKA’NIN “EUROVİSİON’DA BİZİM İÇİN YARIŞ” TEKLİFİNİ REDDEDEN HADİSE, TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK. Ve Eurovision’da Türkiye’yi kimin temsil edeceği belli oldu. TRT Eurovision için son kararını verdi ve Belçika’da yaşayan şarkıcı Hadise’nin Türkiye adına yarışacağını ilan etti. Kurumun belirlediği ismi ilk kez açıklayan TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, “Düzenlediğimiz anketin...
  3. Hadise eurovision masrafları için sponsor arıyor

Hadise eurovision masrafları için sponsor arıyor

TRT, HADİSE'NİN EUROVİSİON MASRAFLARI İÇİN 300 BİN YTL VERECEK BİR SPONSOR ARIYOR.. Moskova'da düzenlenecek 54'üncü Eurovision Şarkı Yarışması için hazırlıklar başladı. TRT bu yıla kadar Türkiye'yi temsil edecek şarkıcılara, klip çekimi, Avrupa turnesi ve tanıtım için belli miktarda parayı kasasından ödedi. Yarışmaya geçmişte katılan Sert a b Erener, Athena ve Kenan Doğulu'ya 500'er bin,...
  4. Muhsin Yazıcıoğlu için kim ne dedi?

Muhsin Yazıcıoğlu için kim ne dedi?

BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefat haberi siyaset dünyasında büyük üzüntü yarattı. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, ''Sayın Muhsin Yazıcıoğlu, büyük bir vatansever olarak kendisini milletine adamış, prensipli, ilkeli, dürüst, yiğit bir Anadolu çocuğu olarak hep bilinmiştir. Ben de öyle bilmişimdir'' dedi. TBMM Başkanı Köksal Toptan, ''Bundan sonra hepimize düşen, sevgili...
  5. Kuzenim kuyruklu yıldız dünyaya çarpabilir dedi, çarparsa ne olur?

Kuzenim kuyruklu yıldız dünyaya çarpabilir dedi, çarparsa ne olur?

Kuzenimle konuşuyorduk,bana kuyrukluyıldız dünyaya çarpabilir dedi,ben de olmaz dedim.Kafama takıldı,biraz da tırstım doğrusu,olur mu böyle birşey?Ya da çarparsa ne olur?

Sayfayı Paylaş