gebe
?

Eurovision'da bizi temsil eden şarkımız Türkçe mi İngilizce mi olmalı?

1. Evet kesinlikle türkce olmali

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Ingilizce en iyisi

oy sayısı 1
    100,0%
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Eurovision'da bizi temsil eden şarkımız Türkçe mi İngilizce mi olmalı?
    bence ingilizce olmasi daha iyi...

Eurovision'da bizi temsil eden şarkımız Türkçe mi İngilizce mi olmalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kitap mi E-Kitap mi?

Kitap mi E-Kitap mi?

Yataga uzanip sayfalari teker teker cevirip kitap okumak mi, yoksa taknolojiye ayak uydurup E-Kitap mi tercihiniz???
  2. Bizim Şarkımız..Son şarkımız

Bizim Şarkımız..Son şarkımız

Hiç inanmamıştım aşkım, hem de hiçbir zaman inanmamıştım Beni kendime düşman edip kalbimin bir yarsını söküp alıp gideceğine Benden başka herkes biliyordu oysa, senin günün birinde beni yarı yolda bırakıp gideceğini Şu kahrolası dünyada bir ben vardım zaten sana inanan, güvenen, seven ve her zaman her şartta destek olan Ama sen sana inanmayanları haklı çıkardın ve beni terk ettin Seninle...
  3. Biz Dost Değil miyiz?

Biz Dost Değil miyiz?

Bir gün bunalırsan ve sıkıntını paylaşmak istersen beni ara... İki elim kanda olsa gelirim, sıkıntını yok ederim... Bir gün ağlayacak gibi olursan da ara beni... Seni belki güldüremem ama, söz veriyorum, senle birlikte ağlayabilirim... Bir gün uzaklara kaçmak istersen beni aramaktan çekinme... Seni belki durduramam ama, senle birlikte koşabilirim... Bir gün yüksek bir köprüden...
  4. Bizde mi boyle olacagız :)))‏

Bizde mi boyle olacagız :)))‏

HURiye, Nuriye ve Düriye75-80 yaslarinda, çok eski üç arkadastir. 1 Birgün Huriye Nuriye'ye telefon eder ve Düriye'ye gitmeye karar verirler ve giderler. Biraz muhabbetten sonra Düriye kahve yapar ve içerler. Biraz sonra Düriye yine : 'Ay kusura bakmayin unuttum, birer kahve yapayim da içelim' der. Huriye ve Nuriye birsey demezler ve içerler. Aradan biraz zaman geçer. Düriye yine : 'Size...
  5. bizimle çalışmak ister misiniz ?

bizimle çalışmak ister misiniz ?

bizimle çalışmak istermisiniz

Sayfayı Paylaş