gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

ev aksesuarlarında canlı renkler

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

birazda renkli olalım degil mi mesela bir vazo yada kase abajur cıvıl cıvıl bir ortam yaratmak küçük bir degişiklikle mümkün işte örnekleri................

2. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ev aksesuarlarında canlı renkler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canlı 2012 Saç Renkleri Trendleri

Canlı 2012 Saç Renkleri Trendleri

Saç Renkleri Trendleri 2012 2012 saç rengi modası Saç rengini değiştirecek oaln Melek'lerimize ve misafir olarak bizi takip eden hemcinslerimize yılın saç renklerini sunuyor ve tüyolar paylaşıyoruz. Evet hanımlar, 2012 saç rengi trendleri sizleri bekler buyrun lütfen :)
  2. Canlı renk kartelası

Canlı renk kartelası

Kızlar bana metalik pembe gül pembesi tonları ve metalik pembe tonlarına ait renk kartelası lazım geliyor bana yardımcı olabilecek arkadaşıma şimdiden teşekkür ediyorum. En kısa zamanda sitenize üye de olacağım. Beren Battal.
  3. Ev dekorasyonunda renk seçimi nasıl olmalıdır?

Ev dekorasyonunda renk seçimi nasıl olmalıdır?

Ev dekorasyonlarının ben burdayımlığını renklerin belli ettiğini biliyor musunuz? Oda görünümlerine anlam katan ayrıntıları renklerle elde etme fikrini hayata geçirmek için yazımdaki fikirlere göz atabilir; odalarınızdaki enerjileri nasıl değiştirebileceğiniz hususunda bilgi edinme ihtimalinizi canlı tutabilirsiniz. Canlı renklerle kendinizi daha pozitif hissedeceğiniz ortamlar elde...

Sayfayı Paylaş