gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Ev alana 1 yıl boyunca bakıcı veya hizmetçi

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

bakıcı ve hizmetci oyunları hizmetci aranıyor hizmetçi ve bakıcı oyunları hizmetçi arıyorum Saros İnşaat, Kumburgaz’da hafif çelik yapı sistemi ile inşa ettiği ’Zeytinsuyu Tepesi Evleri’ için gerçekleştirdiği ilginç kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Bugüne kadar ev alanlara otomobil ve 4x4 veren, çocuklarının eğitim masraflarını karşılayan şirket şimdi de 1 yıl boyunca isteğe bağlı yatılı ya da gündüzlü hizmetli veya çocuk bakıcısı imkanı sağlıyor.
    Özellikle çalışan ev hanımları için dikkat çekecek olan kampanyada, 5’inci etaptan ev alanlara satış tarihinden itibaren 1 yıl boyunca isteğe bağlı yatılı yada gündüzlü ister ev işlerinde yardımcı hizmetli veya çocuk bakıcısı imkanı sağlanacak. Ulusal İstihdam Hizmetleri işbirliği ile sağlanacak olan kampanya 3.11.2007 ile 13.12.2007 tarihleri arasında ev alan herkesin isteğine göre karşılanacak. Çalışan personelin ücret, SSK ve vergileri tamamen Saros İnşaat tarafından karşılanacak.

Fiyatı 360 bin ytl
    Kumburgaz’da, doğayla iç içe bahçeli ve deniz manzaralı Zeytinsuyu Tepesi Villaları, TEM’den Yeşilköy Havaalanı Kavşağı’na 20 dakika uzaklıkta yer alıyor. Zeytinsuyu Tepesi Villaları’nda her etap ’Hafif Çelik Yapı Sistemi’ avantajıyla 6 ay gibi kısa bir süre içinde tamamlanıyor. İlk dört etabında yaz-kış yaşanan villalarda, 5’inci etap ise Nisan 2008’de sahiplerine teslim edilecek, 6 ve 7’nci etaplara ise Mart 2008’ de başlanacak.

Projenin satışına yeni başlanan 5’inci etabında, her biri ev oturma alanı dışında yaklaşık 250 metrekare civarında bahçeye sahip 190 metrekarelik 20 adet villanın fiyatları 360 bin YTL. Villa satın alacaklar,isterlerse 240 aya varan vadelerle banka kredisinden de yararlanabiliyor. Dilerlerse Japon yeni bazlı kredi alarak, örneğin 100 bin YTL’lik 10 yıl vadede bir kredide bugünkü kurlarla aylık sadece 1.044 YTL ödeme yapıyorlar.

Ev alana 1 yıl boyunca bakıcı veya hizmetçi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hizmetçi

Hizmetçi

Güzel geçime, şeref ve yüceliğe, Hizmetçi olduğunu görmek, hizmetinde bulunduğu yerin efendisi olmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Kadın hizmetçi.)Sıkıntılı günlerden sonra,maddi olarak rahata kavuşmak anlamına gelir. Dertli günlerden sonra, maddi açıdan rahata ereceksiniz anlamındadır. Rüyada bir hizmetçi görmek, sıkıntılı günlerden sonra maddi açıdan rahata kavuşacağınız anlamına...
  2. yılın ödüllerini alan hazır cevaplar

yılın ödüllerini alan hazır cevaplar

Mansiyon Ödülü Hava Yollarında yemek servisi zamanı. Hostes en öndeki adama kibarca gülümseyerek sordu: - Yemek ister misiniz efendim? Kendini lokantada zanneden yolcu servis masasına baktı: - Seçeneklerim neler? Hostes yine kibarca gülümseyerek seçenekleri sundu: - Evet veya hayır. 3.’lük Ödülü Bir alışveriş merkezindeyiz. Yaşlı bir hanım tavuk reyonunda bir türlü istediği kadar büyük...
  3. Spiral, altı yıl boyunca koruyor

Spiral, altı yıl boyunca koruyor

spiral kayması belirtileri spiral kaymasının belirtileri kayması spiralin kayma ria En yaygın doğum kontrol yöntemlerinden spiralin güvenilirlik oranı yüzde 98. Spiraller yaklaşık altı yıl boyunca etkili ancak 'kayma' ve 'düşme'lere karşı dikkat! Özgür GÖKMEN ÇELENK'in haberi Spiral olarak bilinen rahim içi araçlar yüzde 98 oranında, altı yıl boyunca gebelikten koruyor. Ancak bu yöntem...
  4. Nefes alan ev tasarımı

Nefes alan ev tasarımı

nefes alan evler farklı mimari yapılar hakkında herşey burada Mimar adayı olarak çok ilgincime gidip işime fazlasıyla yarayacak hayal gücümü depreştireceğine inandığım bir yapıyı sunuyorum size melekler.Tatlı evlerimize böyle güzel projeleri katacak mimarlarımız olur bizim de umarım.Bakarsınız ben yaparım ;) Ordos Projesinin Moğolistan'da yaptığı yeni evler, evin yapımında...
  5. Flo'da Kaçırılmayacak Fırsat 1 Alana 1 Bedava

Flo'da Kaçırılmayacak Fırsat 1 Alana 1 Bedava

floda 1 alana 1 bedava floda kampanya Sevgili melekler, öncü ayakkabı markalarından Flo 1 alana 1 bedava kampanyasıyla Flo ayakkabı yaz sezonu için müşterilerine müthiş bir imkan sunuyor. 20 Temmuz'da başlayacak olan Flo kampanya bilgileri şöyle... FLO’nun yeni kampanyası ile 2012 yaz sezonuna ait belirlenen kadın ayakkabılarında 1 ürün alana 2. ürün bedava… 20 Temmuz’da başlayacak...

Sayfayı Paylaş