gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Ev alırken paranızı havaya savurmayın!

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Ev alırken çok iyi araştırılması gerektiği belirtilirken, bilinçsizce alınan bir emlakta paraların havaya gidebileceği uyarısında bulunuldu İzmir Emlakçılar ve Emlak Müşavirleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Akgün, ikinci el konutlarda büyük düşüşler yaşanırken, bilinçsizce alınan bir emlakta paraların havaya gidebileceği uyarısında bulundu.
    Akgün, düzenlediği basın toplantısında, son iki yıl içinde emlak fiyatlarının artmaktan ziyade yüzde 30 seviyelerinde düştüğünü belirterek, parası olan vatandaşın eğer konutu yoksa biran önce bu fırsatı değerlendirmesi gerektiğini söyledi. Akgün, ev alırken çok iyi araştırılması gerektiğinin altını çizerek, ikinci el konutlarda böyle büyük düşüşler yaşandığını ama bilinçsizce alınan bir emlakta paraların havaya gidebileceği uyarısında bulundu. Akgün, "Artık her konut satılmamaktadır. Bilinçli alıcı alırken kazanmaktadır. Değerinde alınan bir mülk karlı bir yatırımdır fakat piyasa fiyatlarında düşüş yaşanırken araştırmadan yapılan bir alımda yüzde 30’un üzerinde bir zararla karşı karşıya kalınabilir" dedi.

Ev alırken paranızı havaya savurmayın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Havadayken hesabındaki paranın tamamını çektiler

Havadayken hesabındaki paranın tamamını çektiler

Antakya’da bir hastanede müdürlük yapan 42 yaşındaki Nazif Yalçın Temel, Adana’dan uçakla İstanbul’a uçtuğu dakikalarda, banka hesabındaki 6 bin 100 YTL buharlaştı. Antakya’daki yeni işine başlayan Temel, evini de bu kente taşımak için 20 Eylül’de İstanbul’a dönmek üzere karayoluyla geldiği Adana’dan saat 22.40’da THY uçağına binerek İstanbul’a uçtu. 23.55’te uçaktan inip evine giden Temel’in...
  2. Ev Alırken

Ev Alırken

Öncelikle amaca yönelik mi Tercihimiz olan bölgeye ve sosyal çevreye uygunluğu, İşimize, okulumuza, merkezlere uzaklığı, ulaşım durumu Emlak danışmanınız veya siz tapu kaydını kontrol etmelisiniz Daire kiracılı ise ve boşaltılmasını istiyorsak, boşaltılacağı tarihe taahütname almak Dairenin binaya ( Yakıt vs. giderler ) borcunun, elektrik, doğalgaz,...
  3. evinizin havasını değiştirecek saatler

evinizin havasını değiştirecek saatler

duvarlarınızı adeta yenileyecek saat modelleri......sizler için seçtim buyrun........................
  4. Evlerimizin Havasını Temizleyen Bitkiler Hangileri?

Evlerimizin Havasını Temizleyen Bitkiler Hangileri?

evin havasını temizleyen bitkiler, hava temizleyen bitkiler, hava temizleyen çiçekler Sevgili melekler, kışın camlarımız kapılarımız sıkı sıkı kapalı. Her ne kadar arada açıp havalandırsak da yaz gibi olmuyor, evlerimizin havası kirleni yor. Temizlemek içinse yapmamız gereken bitkilerden faydalanmak. Bunun için sizlere evlerin havasını temizleyen bitkiler hangileri anlatmak istiyoruz......

Sayfayı Paylaş