Ev almak için dua

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye

allah ev alma duası ev almak için dua ev almak için dua, ev duası, mülk sahibi olmak için dua, ev duası nedir gene bilgiler

sevgili melekler ev almak isteyenler için güzel bir dua yazıyorum size alalh herkesin dualarını kabul eylesin

Bismillahirrahmanirrahim*kulillâhumme mâlikel mülki tü'til mülke men teşâü ve tenziul mülke mimmen teşâü ve tüızzü men teşâü vetüzillü men teşâü bi yedikel hayr*İnneke alâ külli şey'in kadîr*Tûlicül leyle fin nehâri ve tûlicün nehâra fil leyli ve tuhricül hayye minel meyyiti ve tuticül meyyite minel hayyi ve terzüku men teşâü bi ğayri hısâb*
    mal ve mülk sahibi olmak,maddi ve manevi iktidara erişmek,izzet ve şerefin artması,servet ve saadetinin çoğalmasını isteyen kimse her gün en azından (44) kere yukarıdaki ayet-i kerimeleri okur ve vird edinerek devam ederse ,çok kısa zamanda halinde ve malında muazzam değişiklikler zuhur eder

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

duada bazı yazılım hataları var

3. 856ytyh

856ytyh Forum Okuru

beyaz

Ev almak için dua konusuna benzer içeriklerimiz
  1. rep almak için

Paylaşım yapan Arkadasları Yorum veya Rep Sistemi İle Ödüllendirelim... Rep to Rep Kampanyası Başlamıştır Arkadaşlar...Rep Verene Rep Veriyorum.... Ben size mecburum bilemeziniz ; içimi verdiğiniz repler ile ısıtıyorum Hani bir ara repi olmayan ama gururlu bir genç vardı ya işte o benim İnsanların Allah'a en yakın olanı, önce yorum yazan sonra rep verenidir. Rep vereni Allah sevdiğine...
  2. THY, Air Bosna’yı almak için masada

TÜRK Havayolları(THY), Bosna Hersek Havayolları Air Bosna- B&H Airlines’ı satın almak için görüşmelere başladı. 1994’de kurulan Air Bosna-B&H Airlines, Bosna Hersek hükümetinin yüzde 51 ve devlet şirketi Energoinvest’in yüzde 49 ortaklığıyla kuruldu. Şirket faaliyetlerine 1997’de başladı. Bu süreçte şirket uçak kiralama yöntemiyle faaliyet gösterdi. 2000 yılında Bosna Hersek Hükümeti 2...
  3. Bahar Enerjisinden Almak için

Harika bir bahar mevsimi bizleri bekliyor.Bahar insanın kendi adıma benim kıpır kıpır olmamı sağlıyor.Gün ışığı bana yansıyor gibi.Baharın harika atmosferinden yararlanmak isteyen meleklerim baharın enerjisinden bur yudum almak için işte öneriler.:tik: Bahar tüm ihtişamıyla uyanışı, arınmayı, coşkuyu, neşeyi ve sevgiyi müjdeliyor. Transformal Nefes Türkiye Temsilcisi Nevşah Fidan´ın...
  4. Kilo Almak İçin Şişmanlama Diyetleri

şişmanlama diyeti Diyet denilince aklımıza zayıflamak için yapılan diyetler gelir. Oysa ki zayıf olup da halinden memnun olmayan ve kilo almak isteyenler için de diyetler mevcuttur. Kilo Almak İçin Şişmanlama Diyetleri Bu yazımızda sağlıklı kilo almak için bazı tavsiyelerden bahsedeceğiz. 1. Enerji Değeri yüksek Gıdaları Seçin: Günlük beslenme programınızı yaparken, miktarı az, enerji değeri...
  5. ev almak İÇİN OKUNacak dua var mı ?

ev almak için okunacak dua ev almak için okunacak dualar ben ev almak istiyorum hangi duayı okumalıyım
  6. Hotmail Yeni Hesap Kaydı almak için

Yeni msn adresi alma Hotmail yeni hesap alma Merhaba Sevgili melek'ler ve yeni bir hotmail almak isteyen tüm arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere hotmail yeni hesap kaydı almak için yapmanız gerekenleri sunuyor ve sizleri ilgili bilgilerle başbaşa bırakıyoruz. Hotmail Yeni Hesap Kaydı için Burayı tıklayın. Açılan sayfada iki seçenek çıkacak karşınıza *Evet, e-posta adresim kullanılsın...
  7. Kilo Almak İçin Yapılması Gerekenler

kilo almak için kilo almak için ne yapmak gerekir Şu dünyada tek sorun sahibi kilo vermek isteyenler mi sanıyorsunuz melekler ? Bir de kilo almak isteyenler var :D:D Ah keşke onların yerinde olsam diyebilirsiniz ama işin içyüzü öyle değil. Kilo alamamak da ciddi bir sağlık sorunu ve bu sorunla başetmeye çalışanlara bazı tavsiyelerimiz olacak melekler. Buyrun... Enerji tüketimi enerji...
  8. Kilo Almak İçin Ne Yapmak Gerekiyor ?

Bu konu; kilo almak için ne yapılmalı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, herkes fazla kilolardan şikayetçi olmaz. Kimisi de kilo alamamaktan şikayetçidir. Vücut kitle endeksiniz 18'den düşükse çok zayıfsınız demektir ve sağlığınız açısından kilo almanız gerekir. Bu sayfamızda sizlere kilo almak için neler yapabileceğiniz hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere.....
  9. Kilo Almak İçin Nasıl Beslenmelisiniz?

nasıl kilo alırım, kilo almak için, kilo nasıl alınır Eğer zayıflığınızdan şikayetçiyseniz doğru konudasınız melekler. İnanın kilo almak en az vermek kadar zor, çeken bilir, ancak imkansız değil elbette. Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler programına konuk olan Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak kilo almak isteyenlere bakın hangi önerilerde bulundu. Kilo almak isteyen kişilerin...
  10. Çok zayıfım kilo almak için ne yapmalıyım?

Kilo Aldıran Yiyeceklerin en başında şeker içeren yiyecekler gelir. Un içeren yiyecekler ve yağlı yiyecekler kilo aldıran yiyeceklerdir. Çünkü enerjileri çok fazladır. 1 gr glikoz 4 kalori verir 1 gr yağda 9 kalori verir. Özellikle yağlı yiyecekler daha fazla kilo aldırır. Ama sağlıklı şişmanlamak istiyorsak, sağlıklı kilo almak istiyorsak tabiki beslenmemizi dengeli sürdürmek gerekir. Neler...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ev satin almak icin okunacak dua

,
  2. ev almak için okunacak dua

,
  3. ev alma duasi dennenmis

,
  4. ev almak için tesirli dua,
  5. evi satmak icin dualar,
  6. Ev Almak İçin Okunacak Dualar,
  7. güzel bir ev almak için dua,