Ev almak için dua

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

1. CeMoŞ

CeMoŞ Well-Known Member

allah ev alma duası ev almak için dua
    ev almak için dua, ev duası, mülk sahibi olmak için dua, ev duası nedir gene bilgiler

sevgili melekler ev almak isteyenler için güzel bir dua yazıyorum size alalh herkesin dualarını kabul eylesin

Bismillahirrahmanirrahim*kulillâhumme mâlikel mülki tü'til mülke men teşâü ve tenziul mülke mimmen teşâü ve tüızzü men teşâü vetüzillü men teşâü bi yedikel hayr*İnneke alâ külli şey'in kadîr*Tûlicül leyle fin nehâri ve tûlicün nehâra fil leyli ve tuhricül hayye minel meyyiti ve tuticül meyyite minel hayyi ve terzüku men teşâü bi ğayri hısâb*

mal ve mülk sahibi olmak,maddi ve manevi iktidara erişmek,izzet ve şerefin artması,servet ve saadetinin çoğalmasını isteyen kimse her gün en azından (44) kere yukarıdaki ayet-i kerimeleri okur ve vird edinerek devam ederse ,çok kısa zamanda halinde ve malında muazzam değişiklikler zuhur eder

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Kayıtsız Kullanıcılar

duada bazı yazılım hataları var

3. 856ytyh

856ytyh Kayıtsız Kullanıcılar

Ev almak için dua konusuna benzer içeriklerimiz
  1. rep almak için

[B]Paylaşım yapan Arkadasları Yorum veya Rep Sistemi İle Ödüllendirelim... Rep to Rep Kampanyası Başlamıştır Arkadaşlar...Rep Verene Rep Veriyorum.... Ben size mecburum bilemeziniz ; içimi verdiğiniz repler ile ısıtıyorum Hani bir ara repi olmayan ama gururlu bir genç vardı ya işte o benim İnsanların Allah'a en yakın olanı, önce yorum yazan sonra rep verenidir. Rep vereni Allah sevdiğine...
  2. Ev almak isteyenlere büyük fırsat...

Konut fiyatları yüzde 30 düştü. Elinde nakit olanlar için ev almanın tam zamanı Küresel piyasalardaki gelişmeler, konut kredisi faizlerindeki artış emlak piyasalarında daralmaya yol açarken, fiyatları da aşağıya çekiyor. İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Ateş, bugün Amerika'dan başlayan ve Avrupa ülkelerine de sirayet eden tutsat kredilerinin geri ödenmemesi...
  3. Ev satmak için dua

ev satma duası evin satılması için dua bir şeyin satılması için dua ev satmak Dualar,ev satma duası,kazanç duası,bereket duası,rızık duası ile ilgili bilgiler burda [img]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/gggggggg-284.jpg[/img] Hem bereket,hem helal kazanç için edilecek tesirli bir dua olan karınca duası hakkında tüm bilgiler aşağıdaki konumuzda Kim bu karınca duasını beş adet ayrı...
  4. ev almak İÇİN OKUNacak dua var mı ?

ev almak için okunacak dua ev almak için okunacak dualar ben ev almak istiyorum hangi duayı okumalıyım
  5. ev almak için konut kredisi ile ilgili bilgiler istiyorum

Artık kırıp sarıp bir ev almak istiyoruz ama tabi iki yaka bir araya zor geliyor. Şu konut kredileri hakkında beni bilgilendirebilirseniz çok memnun olurum. İyi günler..

Sayfayı Paylaş