gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ev almak İÇİN OKUNacak dua var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ev almak için okunacak dua ev almak için okunacak dualar ben ev almak istiyorum hangi duayı okumalıyım

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili misafirimiz inş. en kısa zamanda evinizi alırsnız istediğiniz duayı BURAYA tıklayarak öğrenebilirsinizz
    sevgiyle kalın

ev almak İÇİN OKUNacak dua var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazar İçin Okunacak Dua

Nazar İçin Okunacak Dua

nazar için okunacak dua dua nazar için okunacak dualar nazar duası, nedir, nasıl okunmalıdır, nazarlık, nazara karşı okunacak dua için yazımıza buyrun arkadaşlar. ben nazara çok inanırım. babanem nazar dağları bile devirir inan kızım derdi hep. peki naza için hangi dua okunmalıdır ? Nazar için ne okumalı? Hz.Peygamber (s.a.v) bu şekilde söylerdi. Nazar değmemesi için çocuklara...
  2. Ev almak için dua

Ev almak için dua

allah ev alma duası ev almak için dua ev almak için dua, ev duası, mülk sahibi olmak için dua, ev duası nedir gene bilgiler sevgili melekler ev almak isteyenler için güzel bir dua yazıyorum size alalh herkesin dualarını kabul eylesin Bismillahirrahmanirrahim*kulillâhumme mâlikel mülki tü'til mülke men teşâü ve tenziul mülke mimmen teşâü ve tüızzü men teşâü vetüzillü men teşâü bi yedikel...
  3. uykuda korkudan kurtulmak için okunacak dua var mı kızlar

uykuda korkudan kurtulmak için okunacak dua var mı kızlar

Kızlar uykuda bazen özellikle son zamanlarda bunda artış oldu korkarak uyanıyorum. Uykudan korku ile uyananları rahatlatacak Hazreti Peygamberimizin rivayei varmış benimle paylaşır mısınız lütfen.
  4. Yenidoğan Bebekler İçin Okunacak Dua

Yenidoğan Bebekler İçin Okunacak Dua

ağlayan bebek için okunacak dua, bebeğin uyuması için okunacak dua, bebek için okunacak dualar Yeni bebeği olan çiftler iyi bilir ki bebekler doğduktan sonra sık sık ağlar ve uykuları da düzensiz olur. Sürekli ağlayan bebeklerin rahat bir şekil de uyumasını sağlamak için aşağıda ki duaları okuyarak bebeğinizin rahat bir şekil de uyamasını inşALLAH sağlayabilirsiniz. Bu sure temiz bir...
  5. Karabasan için dua  var mı?

Karabasan için dua var mı?

Karabasana, tıpta uyku felci deniyor. Doktorlar, kan dolaşımındaki düzensizliklerden ve psikolojik gerginliklerden kaynaklandığını bildirip şöyle diyorlar: Uyku sırasında, fizyolojik bir felç durumu olur, kaslar çalışmaz. İnsan, uykudan uyanınca hareket edemez, ses çıkaramaz. Sanki üstümüzde bir ağırlık varmış gibi, üstümüze biri çullanmış gibi olur. Az sonra kendiliğinden geçer. Karabasandan...

Sayfayı Paylaş