gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

Ev dekorasyonu için yeni moda duvar kağıtları ile görsel şıklık

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Ev dekorasyonlarında duvar dekorasyonu değişim ihtiyacı içinde bulunan herkes için alternatif seçenekler arasında yer alan duvar kağıtları. Oda dekorasyonu değişimlerinize katkıda bulunmak ve en yeni oda dekoratifliğini gerçekleştirmek isteyenler 2016 sezonunda beğenilebilecek model çeşitliliği ile karşınıza çıkacak olan duvar kağıdı modelleri her marka mağazasında gözlerinize inanamayacağınız şıklıklarla sizleri etkileyebilecektir. Kimileri desenli kimileri odada yer alan renklerle uyumlu ve sade görünümlü kimileri ise vintage tarzı gibi manzara ya da insan figürleri ile dopdolu duvar kağıtlarını bir araya getirerek resim galerimde nasıl değişimler yakalayabileceğinize dair ipuçları vermeye çalıştım. 2016-modasi-tas-desenli-duvar-kagitlari.jpg 2016-Oturma-Odası-Duvar-Kağıdı-Modelleri-En-Güzel-Duvar-Kağıdı-Tasarımları.jpg

Genç odası, çocuk odası, salonlar, misafir odaları bazende banyolar bu değişim ile yeniden canlanan ortam sunumlarını sizlerin gözler önünde yakalamanızı sağlamaktadır. Odalarınıza en zengin görünümlerle kaliteli renk cümbüşüne davetiye çıkarmaya var mısınız?

duvar_kagidi_modelleri_2016-1.jpg english-home-vintage-duvar-kagidi-1024x768.jpg genc-odasi-duvar-kagidi-modelleri.jpg

Son düzenleme: 15 Haziran 2016
    Kuzusunun Anası bunu beğendi.
Ev dekorasyonu için yeni moda duvar kağıtları ile görsel şıklık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvar Kağıtlarıyla Dekorasyon

Duvar Kağıtlarıyla Dekorasyon

Dekorasyonun en etkin objelerinden biri olan duvar kağıtları modası geri geldi. Tüm dünyada ilgi gören, modern ve klasik tasarımlarıyla farklı zevklere hitap eden duvar kağıtları bulunduğunuz ortamlara renk ve desen terapisi sunuyor. Vinil, ipek, kağıt ve boyanabilir türdeki duvar kağıtlarını evinizi ya da ofisinizi pratik olarak dekore etme fırsatı sunuyor. Renk ve desen çeşitliliğinin yanı...
  2. evinizin duvarları için en güzel duvar kağıtları!

evinizin duvarları için en güzel duvar kağıtları!

en güzel duvar kağıtları,2011 duvar kağıdı modelleri,duvar kağıtları dekorasyon,duvar kaplama,duvar kağıdı valla bir an önce evlenip bu duvar kağıtlarından evime kaplatmak istiyorum :)
  3. Ortama şıklık katan duvar kağıtları

Ortama şıklık katan duvar kağıtları

2012 Duvar kağıdı modelleri Duvar kağıdı dekorasyonu Salonuma duvar kağıdı kaplamak istemiştim olmadı. Benim kaplamayı düşündüğüm duvar kağıdı gümüş griydi. Ama bu duvar kağıdı modellerini görünce fikrim değişti. bunlar ortama hava katmışlar. Eğer duvar kağıdı kaplatma imkanım olursa böyle tasarım duvar kağıdı seçceğim.
  4. Dijital duvar kağıtları ile evinize hava katın meleklerim

Dijital duvar kağıtları ile evinize hava katın meleklerim

Manzaralı duvar kağıtları Duvar kağıdı modelelri Duvar kağıtlarını çok beğeniyorum. Bu dijital duvar kağıtlarıda çok hoşuma gitti. artık evimizde sitediğimiz fotoğrafı koskocaman görmek mümkün. Ama ben en çok doğa resimlerini seviyorum. Salonumun bir duvarı boydan boya manzara olsun isterdim. Dijital duvar kağıtları, yaklaşık 4 ay önce dünyanın dört bir yanında satışa sunuldu ve çok...
  5. Yeni Trend Ev Aksesuar Modelleri İle Gelen Farklı Görsel Şıklık

Yeni Trend Ev Aksesuar Modelleri İle Gelen Farklı Görsel Şıklık

Evinizde farklı görünümler yakalamanıza yardımcı olacak aksesuarlar dekorasyonu adeta yeniden yapmışcasına farklı görsek estetiksel görünümler yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Kimi zaman salon takımınıza uyum sağlayacak porselen ev porselenleri tercihinde bulunabilirsiniz. Romantik dakikalar yaşamak isteyenler yemek odalarında ya da masa düzeni şömine başı gibi yerlerde kokulu mumlar ya da...

Sayfayı Paylaş