gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Ev Dekorasyonunda denizci Modası

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Yatak odası dekorasyonu Denizci dekorasyon örnekleri

eğer denizi seviyorsanız, deniz havasını evinize taşıyabilirsiniz. midye kabukları ile yapılan objeler bile aklımıza denizi getiriyor. Bu yatak odasıda denizci
    teması ile döşenmiş. Yatak bşındaki sörf ise dekorasyonu tamamlamış. Ben çok beğendim meleklerim ya siz. Buyrun deniz temalı yatak odası dekorasyonu

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Haziran 2012
    LaViNYaM ve SadmiN bunu beğendi.
Ev Dekorasyonunda denizci Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. denizci modası 2009

denizci modası 2009

Denizci Modası Denizci görünüşü bu sene sadece Cote D'Azur'da kendini göstermiyor, dünyadaki tüm şehirlerin ana caddelerini ele geçiriyor! Charles Trenet, "La mer" adlı şarkısında okyanusların sihrini anlatıyor. Tasarımcılar da yaz koleksiyonlarında kendilerine bu tarzı örnek alıyor. Triko- Rena Lange, Etek- Lacoste, Kemer- Salvatore Ferragamo Triko- Chloe, Çanta ve fular-...
  2. denizci modası

denizci modası

Kızlar artık denizci olup sokaklarda,cafelerde heryerde boy göstermenin zamanı geliyor benim çok hoşuma gitti sizce ?
  3. Denizci modası

Denizci modası

Hayalim hep bir ordu mensubu olmaktı.Subay,uzman çavuş,denizci hatta albay:DBiraz uçtum ama hayal işte.Uçuş serbest:DO üniformaları görünce gözlerimi alamazdım...Halen de öyleyim.Bir ordu mensubu olmasamda ordu mensubu bir eşim var:):)Bu bile bana yeter:) Askeri üniformaları yeşil ve tonlarında olur.Denizci üniformaları da mavi ve beyaz...Modacılar bu üniformalardan etkilenmiş olmalılar ki...
  4. Ev dekorasyonunda  duvarda niş modası

Ev dekorasyonunda duvarda niş modası

bu konu;duvarda niş modelleri,niş duvar dekorasyonu hakkında bilgi vermektedir. Bu yıl ev dekorasyonunda nişler çok moda.Çoğumuz nişin ne olduğunu televizyondaki evim şahane programında görmüşüzdür.Nişleri genellikle evimizin her alanında kullanabiliriz.Nişler ,yatak odası,salon ,oturma odası,antre ,banyo,çocuk odası gibi yerlere ayrı bir hava ve estetik bir görünüm kazandırıyor.Sizde...
  5. Ev Dekorasyonunda Duvar Sticker Modası 2013

Ev Dekorasyonunda Duvar Sticker Modası 2013

Bu konu; 2013 duvar sticker modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, mekanlar küçük dokunuşlarla, minik ayrıntılarla güzelleşir, havası değişir. İlla ki büyük harcamalar yapmanız da gerekmez. Eğer yeni yılla birlikte siz de ev dekorasyonunuzda ya da işyerinizde değişiklikler yapmak istiyorsanız ve nasıl birşey yapacağınıza da henüz karar veremediysenişz, size duvar...

Sayfayı Paylaş