gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Ev dekorasyonunda siyah ve beyazın harika uyumu

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Ev dekorasyonunda siyah ve bayaz renkleri tercih edenler için dizayn edilmiş odalar ve banyolar burada.Siyahın asilliği ile beyazın temiz ve sadeliğiyle harika uyum içinde olan bu iki rengin dekorasyona kattığı güzellikleri görmenizi tavsiye ediyorum melekler.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bunlar tam benlikmiş :) :beşiktaş:

3. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
Ev dekorasyonunda siyah ve beyazın harika uyumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah-Beyaz ev eşyaları

Siyah-Beyaz ev eşyaları

siyah beyaz halı modelleri siyah beyaz halı ev aksesuarları dekorasyon hali Siyah-Beyaz birbirine çok yakışan bu iki rengin evinizdeki uyumuda süper olacak kızlar :tik:
  2. beyaz ten siyah saç uyumu

beyaz ten siyah saç uyumu

siyah saç resimleri siyah saçlı beyaz tenli ünlüler beyaz ten saç ten slm melekler size bişey sorucam , internette dolaşırken beyaz tene siyah saç kullanan ünlüleri gördüm .biraz kafam karıştı . bende beyaz tenliyim hatta baya beyaz . ve şu anki saç rengim kına kızılı ama boya vaktim geldi acaba siyah saç denesem mi ? ne dersiniz?
  3. Siyah Beyaz iç dekorasyonları

Siyah Beyaz iç dekorasyonları

dekorasyon, 2012 siyah beyaz iç dekor, mistik bir hava siyah beyaz dekor, siyah ve beyaz ev iç dekorunda asla eskimeyen ve her zaman büyüleyici moda olarak kalmak da devam ediyor.Bu klasik siyah beyaz dekorasyonu modaya ayak uydurmak isteyenler için önerilir , çünkü bu moda hiç eskimiyor ve modaya yetişmek gibi korkunuz olmuyor. Siyah ve Beyaz tüm renklerden önce geliyor ve beyaz...

Sayfayı Paylaş