gebe
  1. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Ev hanımı olmak..

Konu, 'Karikatürler' kısmında twins tarafından paylaşıldı.

kızlar var mısınız birleşmeye:ıslık:

2. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sizin vazgeçilmeziniz hangisi

3. bloodcountess

bloodcountess Forum Okuru

ev hanımları için mükemmel bir plan

4. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    eve t evettttttttttt birleşebilirizzz.... işler azaldı evde başka planlar yapmalıyız demi ama:)))

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha hahaha visa card :D

Ev hanımı olmak.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev Hanımı diyeti

Ev Hanımı diyeti

ev hanımı diyeti Şimdide ev hanımları için diyete bir bakalım . Herşeyi yiyerek hem kilo verip, hem de sağlık kazanabilirsiniz. Bunu yanı sıra günde en az 8 bardak su içmeyi ihmal etmeyin. Ağzınıza attığınız her lokmayı uzun uzun çiğnemeye de özen gösterin. Günlük 1600 kalori içeren bu diyeti uygularken çikolata, dondurma ve bisküvi ya da tart gibi keyif veren gıdalardan ödün vermiyorsunuz...
  2. Ev hanımı smileyleri :)

Ev hanımı smileyleri :)

Ev hanımı smiley Çamaşırlar makineye atılacak Sonra asılacak Kuruyunca toplanacak Hepsi ütülenecek Bulaşıklar yıkanıp kurulanacak Evin dört bir yanı süpürülecek Sonra silinecek Kirlenen halılar silinecek Tüm camlar silinecek Arkasından doyasıya uyuyacağım... Olamaz ya yine hafta sonu bitmiş...
  3. Ev Hanımı Mı hem ev hem İş Kadnımı olmak zor

Ev Hanımı Mı hem ev hem İş Kadnımı olmak zor

evet kızlar şimdi size güzel bir soru hatta tartışmaya açık bir konu buldum :D:D Ev hanımı mı olmak zor yoksa hem iş kadını olup hem ev hanımı olmak mı :D:D hadi bakalım herkez kendi fikrini sölesin hatta ilk yorum benden olsun :) ben kendimi adıma konuşacak olursam ben çalışan bir bayanım hem iş hem ev gerçekten zor :) akşama kadar 100 tane insan ile uğraş bide eve git evin işi ile...
  4. kızlar sizce ev hanımı olmak mı çalışmak mı daha iyi?buradan fikirlerinizi bekliyorum

kızlar sizce ev hanımı olmak mı çalışmak mı daha iyi?buradan fikirlerinizi bekliyorum

ilk evlendiğimde çalışmıyodum eve işlere adapte olmam kolay oldu o yüzden yemek yapmayı öğrendim evimde bolca vakit geçirdim.sonra sıkıldığım ve ekonomik yönden eşim hiçbişeyimi eksik etmez ama özgür olmak istedim ve işe başladım bir yıldır çalışıyorum ama işe girdiğimden beri çok yoruluyorum.akşam otururken uykum geliyo haftasonu dışarı çıkcağımızda kendime bişeyler yapmak yerine biraz daha...

Sayfayı Paylaş