gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

ev hanımları akşama kadar yan gelip yatıyor mu acaba?

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Adam akşamleyin iş çıkışı eve geldiğinde evin bahçesinin karmakarışık olduğunu görmüş. 3 çocuk da bahçede çamurlar içinde oynuyormuş.Boş yemek kutuları ve içecekler etrafa saçılmış. Karısının arabası garaj kapısının önünde, bir kapısı açık ve yamuk halde parkeder durumdaymış.
    Evin içine girdiğinde durum daha vahim şekle dönüşmüş.Girişteki halının bir kenarı kıvrılmış, havaya kalkmış ve abajur sehpanın üzerine devrilmiş.Salondaki televizyonun sesi sonuna kadar açık halde çizgi film kanalındaymış, televizyonun üzerine bırakılan yarısı içilmiş meyve suyu ha döküldü ha dökülecek vaziyetteymiş.

Oturma odasında yerler oyuncaklar ve çocuk elbiseleriyle kaplıymış.Mutfağa girdiğinde lavabonun sabah kahvaltısı bulaşıklarıyla dolu olduğunu görmüş.Ayrıca kırılmış bir bardağın parçaları masanın altında duruyormuş

Üst rafa yöneldiğinde merdivenlerdeki elbiseleri fark etmiş. Telaşla karısının başına kötü birşey gelmiş olabileceğini ya da hastalandığını düşünerek hızla koşmaya başlamış.Misafir odasına girdiğinde karısını uzanmış halde kitap okurken bulmuş.Karısı kocasını görünce okuduğu kitaptan başını kaldırmış, hafifçe gülümsemiş ve gününün nasıl geçtiğini sormuş.

Adam cevaplamış:'Her zaman ki gibi! ' Ardından şaşkınlıkla sormuş:'

Ne oldu bugün böyle?'

Karısı tekrar gülümseyerek ' Sen hergün eve geldiğinde bütün gün ne yaptın ki demez miydin

'Evet'

'Güzel... Bugün her gün yaptıklarımı yapmadım.'

2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ev hanımları akşama kadar yan gelip yatıyor mu acaba?
    güzeldi :) teşekkür.

3. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Evet olay budur işte..Bizlerdemi arada böyle yapsak acaba.

4. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kadın ne güzelde yapomış bazen erkekler hakediyoo arada bi böle yapmak lazım..........

5. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoştu teşekkürler:)

6. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

evhanımı ağır işçi bence melekler birde iş kadınıysanız vede anneyseniz iki kere ağır işçi erkekler de çok hazırcılar herşeyi kadından bekliyorlar

7. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    heheheheeeee :D gerçekten bunu ev hanımları eşlerine denemeli.....

8. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeldi valla doğru erkekler akşama kadar evde oturduğumuzu keyif çattığımızı söyler en azından benimki söyler ona gerçekten aynı şeyi yapmak lazım ozaman görürler akşama kadar evde ne yapılıyormuş

9. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    güseldi emeğine sağlık canım..ahh bu erkeklerr :D

10. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Cok dogru,acaba bizde bir gun boyle yapsak ne olur?Eminim sonraki gune on kat fazla is birikmis olur,ev isi kadar nankor bir is gormedim.Kadinlarin sadece evdeyaptigi islerin toplam maasi erkeklerin aldigi aylik maasin 10 katiymis,nasil mi,cocuklar icin,bakici,ozel ogretmen,hizmetci,asci,bahcivan,temizlikci vs bunlarin hepsi olan biz degil miyiz...

ev hanımları akşama kadar yan gelip yatıyor mu acaba? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben yatıyorum(muyum acaba)

ben yatıyorum(muyum acaba)

Akşam annemle babam televizyon seyrediyorlardı. Annem, "Geç oldu," dedi, "zaten yorgunum, ben yatıyorum." Annem kalktı, mutfağa gitti. Çerez-meyve tabaklarını çalkaladı kaldırdı. Sabaha hazır olsun diye çaydanlığı doldurdu, demliğe çay koydu. şekerliğe baktı, dibinde az kalmış, üstüne ekledi. Kahvaltı için buzluktan ekmek çıkardı, akşam yemeşi için çözülsün...
  2. Annem bi akşam ben yatıyorum dedi ve ''hemen''yattı........... :(

Annem bi akşam ben yatıyorum dedi ve ''hemen''yattı........... :(

annemle yattım annemle yattım hikaye babamla annem ve ben hikaye annem ve ben hikayeleri BEN YATIYORUM Akşam annemle babam televizyon seyrediyorlardı. Annem, "Geç oldu," dedi, "zaten yorgunum, ben yatıyorum." Annem kalktı, mutfağa gitti. Çerez-meyve tabaklarını çalkaladı kaldırdı. Sabaha hazır olsun diye çaydanlığı doldurdu, demliğe çay koydu. Şekerliğe baktı, dibinde...
  3. Yan Gelip Yatmadım Anne

Yan Gelip Yatmadım Anne

Künyem gelsin benden sana hediye Şehidin ardından oku methiye Kuruşunda yetim hakkı var diye; Boş yere tek kurşun atmadım ANNE VALLAHİ YAN GELİP YATMADIM ANNE... Yatıyor diyenler yalan söylüyor Yatmadığımızı O da biliyor Öyle konuştukça; düşman gülüyor, Yattı diyenleri bekledim ANNE VALLAHİ YAN GELİP YATMADIM ANNE... Dedeniz Maraş' da şehit olmuştu Babanı Antep' de kurşun bulmuştu Dün gece...
  4. Öğrenci evlerinin ilginç yanları...

Öğrenci evlerinin ilginç yanları...

öğrenci evinin anatomisi. · Her öğrenci evinde muhakkak 'nöbetçi sistemi' uygulanır ve günün nöbetçisi, resmi köle statüsünde kullanılır. Yemek sırasında en az elli kere mutfağa gönderilir. · Evdekilerin temel gıda maddeleri yumurta ve patatestir. Bu ikisinin birleşiminden 12 çeşit yemek yapılabilir. Çay yemekten sonra değil, yemekle birlikte içilir. · Her gece kesinlikle saçma sapan bir...
  5. Ev hanımları müjde!!! Ev Hanımlarına Müjdeli Haber

Ev hanımları müjde!!! Ev Hanımlarına Müjdeli Haber

ev kadınlarına sigorta ev hanımlarına sigorta Ev işi yapmak, çocuk büyütmek, yemek yapmak of of ne sıkıcı değil mi? Sevgili ev hanımı Melek'ler ve tüm ev hanımları, müjdeler olsun diyoruz.Çünkü bundan sonra ev kadınları sigortalı olacak; buyrun ilgili haber; Hükümetten ev kadınlarına müjde geldi. Evde nakış işleme, mantı açma gibi işleri yapan kadınları sigortaya kavuşturmak için...

Sayfayı Paylaş