gebe
  1. cücük

cücük Forum Okuru

Ev hanimlari nasil geciyor gününüz???

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında cücük tarafından paylaşıldı.

Merhaba meleklerim, evhanimlarina bir sorum var:

gününüz nasil geciyor? neleri sigdiriyorsunuz bir gününe? Nelerle ugrasiyorsun?

Yorumlarinizi bekliyorum

simdiden tesekürler

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    valla benim günüm şuaralar kış hazırlığıyla geçiyorr habire koşturuyorumm saçla yapp isot yapp donduruyu doldurr turşu bass:S malum kış yaklaşıyorr kış hazırlığıda lazımm:D:D
    gün bana yetmiyor desem yeridirrr

3. cücük

cücük Forum Okuru

ne güzel dogal dogal yersininiz sonra

4. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    benim günüm okadar dolu doluki anlat anlat bitmez. sabah ilk isim kahveyle bir sigara sonra evin isi cocuklar disarda bir isim varsa git onuda hallet doktora git bankaya git alisveris of offf. hele yemek olmazsa olmazlardan. dünyanin isini yaparim ama yemek cok zoruma gidiyor hele birde ne yemek yapacagini bilmiyorsan offfff offff. ah biz kadinlar nekadar calisiyoruz. aksamda esine hizmet et. su getir meyve getir cay yap. ayyyyy yeter yaaaa biraz dinleneyim

5. cücük

cücük Forum Okuru

evet, insan hergün hergün ne pisirsem diye düsünüyor. Ben evde ne varsa onlarla genelde birseyler uydurmaya calisirim

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Ekim 2011
Ev hanimlari nasil geciyor gününüz??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. akşam eve geldiğimde,günün yorgunluğunu hangi dua ile atmalıyım??

akşam eve geldiğimde,günün yorgunluğunu hangi dua ile atmalıyım??

yorgunluk için dua yorgunluk duası Rasulullah (sas) akşam olunca şu duayı okurdu: "Elhamdülillah geceye erdik.mülk de Allah için geceye erdi.Allah tan başka ilah yoktur.Tektir ortağı yoktur.Mülk O nundur.Hamdlar O nadır.o herşeye kadirdir. Rabbim, bu gece olacak hayrı da,bundan sonra olacak hayrı da, Senden istiyorum. Rabbim,bu gece olacak şerden de,bundan sonra...
  2. Akşam eve geldiğimde günün yorgunluğunu, hangi duayla atmalıyız?

Akşam eve geldiğimde günün yorgunluğunu, hangi duayla atmalıyız?

Rasûlullah (sas) akşam olunca şu duayı okurdu: “Elhamdülillah geceye erdik. Mülk de Allah için geceye erdi. Allah’tan başka ilâh yoktur. Tektir, ortağı yoktur. Mülk O’nundur, hamdler O’nadır. O, her şeye kadirdir. Rabb’im, bu gecede olacak hayrı da, bundan sonra olacak hayrı da Senden istiyorum. Rabb’im, bu gecede olacak şerden de, bundan sonra olacak şerlerden de Sana sığınıyorum....
  3. Merhaba Hanimlar

Merhaba Hanimlar

Sitenizi tesadüfen pasta tarifi ararken buldum..ve ilk görünüste siteniz hosuma gitti hemen üye oldum..Umarim güzel dostluklar kurariz.. Hepinize kucak dolusu sevgiler
  4. Ekolojik ev nasil dekore edilir ?

Ekolojik ev nasil dekore edilir ?

ev nasıl dekore edilir EVİMİZİN ÇEVREYE DUYARLI BİR GÖRÜNÜM KAZANMASI GERÇEKTEN ÖNEMLİ İLK KENDİ EVİMİZDEN BASLAMALIYIZ Kİ DAMLAYA DAMALAYA GÖL OLSUN :D %100 ekolojik bir evde yaşamak pratikte şu an mümkün olmasa da evimizin bazı köşelerinde nefes alacak bölümler yaratabiliriz Mutfakta; hijyenik bir ortam yaratmak için tezgahlarda granit veya mermer gibi doğal malzemeler...
  5. Merhaba Hanimlar Ahalisi :)

Merhaba Hanimlar Ahalisi :)

Merhabalar benim ismim Tugba ve yas 20 .( Forumda güzel vakitler gecirebilmek ümidiyle..

Sayfayı Paylaş