gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ev hapsi ve elektronik kelepçe dönemi başlıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ev hapsi ve elektronik kelepçe dönemi başlıyor
    Bakanlar Kurulu’nda imzaya açılan denetimli serbestlik düzenlemesi, cezaevlerindeki hükümlülerin altıda birinin dışarıya çıkmasını sağlayacak. Düzenlemeye göre, 1 yıldan az cezası kalan, açık cezaevinde bulunan hükümlüler serbest bırakılacak. Bu hükümlüler, konut hapsi, belli bir kent ya da bölgede yaşama, belli bölgelere girememe gibi denetimli serbestlik hükümlerine tabi tutulacak.
    Hükümlülerin bir bölümüne de elektronik kelepçe takılacak. Bu yöntemle 15 bin hükümlü kısa süre içerisinde topluma karışacak

Ev hapsi ve elektronik kelepçe dönemi başlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elektrikli ve Elektronik Araçlar

Elektrikli ve Elektronik Araçlar

elektrik araçları elektrikle çalışan araçlar nelerdir elektronik araçlar elektronik nelerdir elektrikle çalışan aletler Elektrikli ve Elektronik Araçları Seçerken ve Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Araçların Seçiminde Dikkat Edilecek Faktörler: Kullanma kolaylığı: Bazı araçları kullanarak yapılan işten daha iyi sonuç alınmasına rağmen bu araçların kullanılmaya hazırlanmaları,...
  2. Evde Eğitim Dönemi Başlıyor

Evde Eğitim Dönemi Başlıyor

Milli Eğitim Bakanlığı , eğitim öğretim kurumlarından yararlanamayan özel eğitim gerektiren bireyler için “evde eğitim” uygulamasını başlatıyor. Bakanlık tarafından yayımlanan yönerge ile okul öncesi ve ilköğretim çağındaki özel eğitim gerektiren bireylerden eğitim öğretim kurumlarından doğrudan yararlanmayacak durumda olanlara evde verilecek eğitim hizmetlerin usul ve esasları...
  3. Bedelli askerlikte yeni dönem başlıyor

Bedelli askerlikte yeni dönem başlıyor

Hükümet, yurtdışında yaşayan gurbetçilerin sorunlarının çözümüne yönelik bir çalışma başlattı. 5 milyon gurbetçinin sorunlarını çözmek için üretilen projelere Devlet Bakanı Said Yazıcıoğlu start verdi. Bakan Yazıcıoğlu'nun kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerini toplayarak anlattığı strateji belgesindeki düzenlemeler, 1 ile 8 yılda hayata geçirilecek. Düzenlemelerin bazıları şunlar:...
  4. online boşanma dönemi başlıyor!!!

online boşanma dönemi başlıyor!!!

hamileyken boşanmak boşanma avukat ücretleri boşanma avukatı ücretleri yurtdışı Sanal ortamda alışveriş, arkadaş bulma, aşkı arama derken şimdi sıra boşanmaya geldi İnternet hayatımızı kolaylaştırdı. Bu şüphesiz, gerçek. Ama hayatın her alanına elini uzatmaktan da kendini alamıyor. Sanal ortamda alışveriş, arkadaş bulma, aşkı arama derken şimdi sıra boşanmaya geldi. Evet, şaka değil, adli...
  5. Telefonda muayene dönemi başlıyor

Telefonda muayene dönemi başlıyor

'Videofon doktor' adı verilen proje ile hasta, sağlık kuruluşuna gitmeden doktora görünebilecek Telefondan görüntülü iletişimi cep operatörlerinden önce başlatan Türk Telekom, şimdi de mobil doktor hizmetini hayata geçirecek. 'Videofon doktor' adı verilen proje ile hasta, sağlık kuruluşuna gitmeden doktora görünebilecek. Hasta, ilk teşhis için doktor ile Videofon üzerinden görüşecek. Eğer...

Sayfayı Paylaş