gebe
  1. özdag manti

özdag manti Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Ev mantısı siparisi alınır..

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında özdag manti tarafından paylaşıldı.

Kayseri mantısı özenle yapılır. Siparişlerini birgün içerisinde kargoyla toplu siparis te alınır. Kilo sadece 24 tl. .. Toplu alımları a iletisime geçiniz. Iletisim:05384418731

Ev mantısı siparisi alınır.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kayseriden mis gibi kayseri mantısı siparişi alınır.

kayseriden mis gibi kayseri mantısı siparişi alınır.

kayseriden ne alınır kayseri mantısı sipariş mantının tarihçesi kayseri mantısının tarihçesi mantı siparişi [/URL [URL=http://img651.imageshack.us/i/1102102207.jpg/] Özenle hazırlanan, yağsız kıyma,çekilmiş ve suyu sıkılmış kuru soğan,çok ince kıyılmış maydonoz,baharatlar,isteğe göre reyhan katılmış harçla hazırlanır, Tam bir emek nefis bir ziyafettir kayseri mantısı. Fırında 3 dakika...
  2. siparis

siparis

nerden siparis verebilirim ve kac bedene kadar ?
  3. Toptan ve perakende ev mantısı ev baklavası

Toptan ve perakende ev mantısı ev baklavası

MERHABA istanbul maltepede bulunan restoranımda köy usulü sac yufkası ev mantısı dana etinden yağsız özel hazırlanmış istege göre soğanlı soğansız Maydonozlu maydonozsuz sipariş usulu toptan veya perakende satışlarımız başlamıştır.günlük ev baklavası oklava burması tatlımız çıkmaktadır.mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum:)0533 092 40 45 nolu tel ulaşabilirsiniz
  4. Toptan ve perakende ev mantısı ev baklavası

Toptan ve perakende ev mantısı ev baklavası

MERHABA istanbul maltepede bulunan restoranımda köy usulü sac yufkası ev mantısı dana etinden yağsız özel hazırlanmış istege göre soğanlı soğansız Maydonozlu maydonozsuz sipariş usulu toptan veya perakende satışlarımız başlamıştır.günlük ev baklavası oklava burması tatlımız çıkmaktadır.mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum:)[email protected] adresinden ulasabilirsiniz
  5. Ev mantısı ve sarma yapılır, okuyun lütfen

Ev mantısı ve sarma yapılır, okuyun lütfen

Sevgili arkadaşlar, bu forum benim keyif aldığım bir yer ama yaptığım bu işi de sizlerle paylaşmak istedim. Malum kadınların ekonomik özgürlüğünün kısıtlanmaya bu kadar müsait olduğu bir ülkede yaşamak ve kendi paramızı kazanmak zor. Ben de üç çocuğumu okutmak ve geçinmek için bu yola baş koydum. Ev mantısı ve sarma yapıyorum ve etrafımdaki insanlara ve bazı yerlere satıyorum.Müşterilerim de...

Sayfayı Paylaş