gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ev siz miş

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Aşk-ı Memnu nun kötü kalpli kadını olarak tanıdığımız Firdevs hanım giyimine kuşamına bakılarak zengin görünsede kirada oturuyormuş bu zenginlikte böyle bi durum hayret doğrusu.......

HALA KİRADA OTURUYOR!
    “AŞK - I MEMNU” DİZİSİNİN FİRDEVS’İ NEBAHAT ÇEHRE, HÂLÂ KİRADA OTURDUĞUNU SÖYLEDİ...

Oynadığı bütün film ve dizilerde giydiği kıyafetleri kendisinin satın aldığını anlatan Çehre, konuk olduğu Filiz Akın’ın sohbet programında, “Son olarak ‘Şeytan Marka Giyer’ filminin yerli versiyonu çekilecekti. Filmin kostümleri için yurtdışından bir ev parası değerinde kostüm aldım, sonra dizi çekilmedi. Hâlâ kirada oturuyorum ama ‘Aşk-ı Memnu’da artık kendi kıyafetlerimi kendim almıyorum ve ev almak için para biriktiriyorum” dedi.

ev siz miş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eviniz size uygun mu?

Eviniz size uygun mu?

Eviniz size uygun mu? Alacağınız evin kullanışlı olmasına dikkat edin, prestij olsun diye lüks ama size hitap etmeyen evlerde oturmak gibi bir yanlışa düşmemeye çalışın. Alacağınız ev sizi rahatlatmalı. Unutmayın ki eviniz her şeyden önce sizin yuvanızdır. Dış cephede kullanılan yanlış malzeme, rutubet ve havasızlık gibi sorunları beraberinde getirir. Evin mimarisi ve dekorasyonu...
  2. Ev ödevini ona siz sevdirin

Ev ödevini ona siz sevdirin

Uzun ve rahat bir yaz tatilinden sonra okul ve ev ödevlerine geri dönüş, birçok çocuk ve ebeveyni bir taraftan heyecanlandırırken, diğer taraftan da kaygılandırabilir. Oysa doğru ve etkili bir tutumla çocukların ev ödevi, aile ilişkilerini bozan bir faktör olmaktan çıkabilir. Birçok çocuk ev ödevi konusunda bir noktada direnç gösterir ya da ödev yapmayı reddedebilir. Bunlar genellikle...
  3. Eviniz mi Sizi Şekillendiriyor, Siz mi Evinizi?!

Eviniz mi Sizi Şekillendiriyor, Siz mi Evinizi?!

Eviniz mi Sizi Şekillendiriyor, Siz mi Evinizi?! Evinizle aranızdaki ilişki tek taraflı değildir, verdiğinizi alır, ettiğinizi bulursunuz. Evi biçimlendirirken gün gelip onun da sizi biçimlendireceğini göz önünde bulundurmalısınız. İpler bir gün evinizin eline geçer ve siz onun büyüttüğü bir çocuk gibi dolaşırsınız etrafta. Evleri bizim şekillendirdiğimiz doğrudur; bir alışverişten...
  4. Evinize ve size özel dekorasyon

Evinize ve size özel dekorasyon

Evinize ve size özel dekorasyon Fiyojunior; anneler ve bebeklerin ortak anılarında onları yalnız bırakmayan, anneye yardımcı, bebeğe arkadaş, anne ve bebeğin yaşamını kolaylaştıran, renklendiren, eğlenceli kılan, sevdikleriyle birlikte gece ve gündüz, “iyi günde, kötü günde”, kutlama günlerinde ihtiyaç duyulan farklı serilerde koleksiyonlar sunuyor. Trendlere, ihtiyaçlara ve mevsimlere...
  5. Kocanızı eve bağlamak sizin elinizde

Kocanızı eve bağlamak sizin elinizde

kocayı kendine bağlamak için dua kocayi eve baglama duasi kocayı bağlamak için dua kocanın karısına bağlanması eve Meleklerim kocanızın gözü dışarda mı? O halde kocanızın gözünün dışarıda olmasını engellemek, sizin elinizde. Uzman tavsiyelerine uyarak, kocanızı eve bağlamanız mümkün… İşte evlilik terapistleri ve psikologlardan kocalarını eve sağlamak isteyen kadınlara altın öneriler…Dikkatle...

Sayfayı Paylaş