gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ev Yapımı Afyon Kaymağı nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ev Yapımı Afyon Kaymağı nasıl yapılır aranızda Ev Yapımı Afyon Kaymağı tarifini bilen varsa bana da Ev Yapımı Afyon Kaymağı tarifini verebilir mi?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ev Yapımı Afyon Kaymağı nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaymak nasıl yapılır?

Kaymak nasıl yapılır?

kaymak yapılışı kaymak nasıl yapılır nasil yapilir nasıl yapılır video sütten Kahvaltıdan tutunda tatlılara kadar birçoğumuzun kullandığı kamak yapılışı ile ilgili tüm bilgileri sizler için veriyorum En iyi kaymak inek sütünden yapılırsa da inek sütü az kaymak verdiğinden kaymak bilhassa manda ve koyun sütünden yapılır.Kaymağı alınacak süt önce ateşte kaynatılır ve bu sırada sürekli...
  2. Harika Ev Yapımı Afyon Kaymağı Tarifi Burada

Harika Ev Yapımı Afyon Kaymağı Tarifi Burada

Ev Yapımı Afyon Kaymağı Tarifi Resimli Ev Yapımı Afyon Kaymağı Sevgili melekler, şimdi sizlere harika bir tatlı tarifi vermek istiyoruz. Krem şantili tatlılardan hoşlanıyorsanız bu tatlı vazgeçilmeziniz olacak :) Şimdi geçelim ev yapımı afyon kaymağı tarifimize :) Malzemeler 5 su bardağı süt 5 yemek kaşığı mısır nişastası Damla Sakızı 1,5 su bardağı toz şeker Krem Şanti 1 paket...
  3. Ev Yapımı Cezerye nasıl yapılır

Ev Yapımı Cezerye nasıl yapılır

bir şey diyecem belki ayıplayacak ya da güleceksiniz ama ben iki yıl öncesine kadar cezeryenin pekmez ile yapıldığını düşünüyordum ta ki kardeşim havuçla yapıldığını söyleyene kadar :D:D:D:D Sizden de Ev Yapımı Cezerye tarifi istiyorum bende evde deniyecem:)
  4. Ev Yapımı Cips yapımı nasıl yapılır

Ev Yapımı Cips yapımı nasıl yapılır

Kızlar benim iki çocuğum var ellerinizden öpsünler kızım fazla değil de oğlum boğazına çok düşkün sürekli cips yiyor istiyor bu durumdan pek hoşnut kalmıyorum sağlıksız diye acaba cipsi evde kendim yapsam olur mu evde cips yapmayı bilen varsa bana yazabilir mi?
  5. Ev Yapımı Hamburger nasıl yapılır

Ev Yapımı Hamburger nasıl yapılır

Bim de satılan şu hamburger köftelerinden aldım çocuklarıma geçen yaptım ama niyeyse hazır hamburgerler gibi iyi olmadı acaba ben mi yapamadım Ev Yapımı Hamburger nasıl yapılır yazar mısınız

Sayfayı Paylaş