gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ev Yapımı Çantalar istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben evde çanta yapmak istiyorum, acaba aranızda evde çanta yapan ya da daha önce çanta yapmış olan arkadaşlarımdan ev yapımı çanta modelleri paylaşmalarını rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ev Yapımı Çantalar istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev Yapımı Ekmek Tarifi istiyorum

Ev Yapımı Ekmek Tarifi istiyorum

Merhaba kızlar evde ekmeğini kendi yapan var mı nasıl yapılıyor evde ekmek eşim bana ekmek yapma makinası da almış ama bilmiyorum işte:S Ev Yapımı Ekmek Tarifi bilenler lütfen bana da yapılışını yazın.
  2. Ev Yapımı Köfte Tarifi istiyorum

Ev Yapımı Köfte Tarifi istiyorum

Merhaba arkadaşlar sizden mümkünse Ev Yapımı Köfte Tarifi vermenizi rica ediyorum bende evde köfte yapmayı öğrenmek istiyorum. Şimdiden Ev Yapımı Köfte Tarifi için çok mersi.
  3. Ev Yapımı İce Tea tarifi istiyorum

Ev Yapımı İce Tea tarifi istiyorum

Bu yaz sıcaklarında içip içip serinlemek için sizlerden Ev Yapımı İce Tea yapılışını biliyorsanız benimle tarifini paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. Ev Yapımı Muzlu Puding tarifi istiyorum

Ev Yapımı Muzlu Puding tarifi istiyorum

Selam hanımlar ben ramazan ayı öncesi sizlerden serin serin yiyeceğimiz ve ikram edeceğim Ev Yapımı Muzlu Puding tarifi istiyorum. Aranızda Ev Yapımı Muzlu Puding nasıl yapılır bilen var ise lütfen bana yazsın tarifini
  5. Ev Yapımı Poğaça Tarifi istiyorum

Ev Yapımı Poğaça Tarifi istiyorum

oruç oruç canım bir poğaça istiyor ki kızlar sormayın heralde akşama iftarda poğaça yapacam ama önce bir sizden yapılışını öğreneyim. Ev Yapımı Poğaça Tarifi bilen varsa versin

Sayfayı Paylaş