gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ev Yapımı Çarşaf Böreği nasıl yapılır ya

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar kocam çarşaf böreği yapmamı istiyor ya ben ne bilim çarşaf böreğini de diyemiyorum normal börek yapmayı zaten zor biliyorum:) Sizden bu konuda bana yardım etmenizi de istiyorum lütfen Ev Yapımı Çarşaf Böreği nasıl yapılır tarifini verin.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ev Yapımı Çarşaf Böreği nasıl yapılır ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev yapımı dondurma nasıl yapılır?

Ev yapımı dondurma nasıl yapılır?

Ev yapımı dondurma nasıl yapılır? Selam kızalr bu yaz dondurmayı evde kendim yapmak istiyorum ama evde dondurma nasıl yapılır bilmiyorum.
  2. Ev Yapımı Cezerye nasıl yapılır

Ev Yapımı Cezerye nasıl yapılır

bir şey diyecem belki ayıplayacak ya da güleceksiniz ama ben iki yıl öncesine kadar cezeryenin pekmez ile yapıldığını düşünüyordum ta ki kardeşim havuçla yapıldığını söyleyene kadar :D:D:D:D Sizden de Ev Yapımı Cezerye tarifi istiyorum bende evde deniyecem:)
  3. Elde Açma Çarşaf Böreği Nasıl Yapılır Buyrun Tarifi

Elde Açma Çarşaf Böreği Nasıl Yapılır Buyrun Tarifi

Çarşaf Böreği Tarifi Çarşaf Böreği Nasıl Yapılır Sevgili melekler, hamur işi yapmak beceri ister, sabır ister. Hani eskiler derler ya eline yakışması lazım diye, tam da öyle :) Eğer elinize oklava aldığınızda eğreti durmuyorsa, birkaç deneme ardından ufak ufak hamur açmayı öğrenebildiyseniz şimdi size tarifini vereceğimiz müthiş börekle herkesin övgüsünü toplayacaksınız. İşte Karadenizin...
  4. Ev Yapımı Hamburger nasıl yapılır

Ev Yapımı Hamburger nasıl yapılır

Bim de satılan şu hamburger köftelerinden aldım çocuklarıma geçen yaptım ama niyeyse hazır hamburgerler gibi iyi olmadı acaba ben mi yapamadım Ev Yapımı Hamburger nasıl yapılır yazar mısınız
  5. Ev Yapımı Hardal nasıl yapılır

Ev Yapımı Hardal nasıl yapılır

Kızlar hardalı evde kendimiz yapsak daha iyi olmaz mı diye bir fikir geldi aklıma. Geldi gelmesine de ama nasıl yapılır bilmiyorum işte:) Aranızda Ev Yapımı Hardal yapılışını bilenler varsa bana Ev Yapımı Hardal tarifi versin lütfen.

Sayfayı Paylaş