gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ev Yapımı Çikolata nasıl oluyor ya

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar evde çikolata yapılır mı yapılırsa nasıl yapılır ben öğrenirsem bende yapmayı kesinlikle düşünüyorum. çikolata seven biri olarak evde kendi yaptığım çikolataları yemek ve ikram etmek hayal ediyorum da ne güzel olur ya :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ev Yapımı Çikolata nasıl oluyor ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Çokokrem Yapımı nasıl oluyor?

Evde Çokokrem Yapımı nasıl oluyor?

Evde Çokokrem Yapımı istiyorum sizden oğlum mert çokokremi çok seviyorum marketlerdekine pek güvenmiyorum evde yapabilirim diye düşündüm tabi siz tarifini verirseniz.
  2. Evde Deterjan Yapımı  nasıl oluyor ya

Evde Deterjan Yapımı nasıl oluyor ya

Evde Deterjan Yapımı nasıl oluyor evinde deterjan yapan var mı? Hani Münir Özkul ve Adile Naşit'in filminde damadı evde deterjan yapmıştı evi köpük basmıştı ya oda geldi aklıma ama ben evde deterjan yapmak istiyorum :) Bilen varsa nasıl yapıldığını yazsın :)
  3. Evde Kumpir Yapımı nasıl oluyor

Evde Kumpir Yapımı nasıl oluyor

Merhaba kızlar kocişim kumpiri çok seviyor nedense o seviyor diye bende sevmeye başladım sürekli dışarı çıkmak zorunda kalıyoruz kumpir yemek için ama benim aklıma kumpiri evde yapmak geldi de işte tarifini bilmiyorum aranızda evde kumpir yapan varsa bana tarifini versin lütfen.
  4. Evde Puding Yapımı nasıl oluyor

Evde Puding Yapımı nasıl oluyor

Merhaba arkadaşlar ben çocuklarım için evde puding yapmak istiyorum şuana kadar hiç puding yapmadım ve tarifi nasıl acaba merak ediyorum bana yardımcı olur musunuz?
  5. Evde Ruj Yapımı nasıl oluyor

Evde Ruj Yapımı nasıl oluyor

Kızlar duydum ki evde de ruj yapılıyormuş ben bunu yeni duydum iyi mi:) Peki evde ruj yapılıyormuş da nasıl yapılıyormuş işte onu daha da merak ettim evde ruj yapan varsa aranızda bana da yazsın nasıl yapıldığını:)

Sayfayı Paylaş