gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ev Yapımı Oda Kokusu Tarifi

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

oda kokusu nasıl yaplır, ev yapımı oda kokusu, oda parfümü yapımı
    Sevgili melekler, hepimiz evimizin kapısını açtığımızda dışarı mis gibi kokular çıksın, gelen misafirlerin bu güzel kokuyu almalarını isteriz. Bunun için de en başta evlerimizi temiz tutar, oda kokularıyla bu temizliği perçinleriz. Bu noktada kimyasallardan uzak durmanızı öneriyor sizlere evde yapabileceğiniz harika oda parfümü tarifi veriyoruz....

oda-kokusu.jpg

2. NUTA

NUTA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    178
    güzelmiş yaparım ben bunu :)

3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    ben yapmim böle şeyler.zaten bi cürük faciam var güzel koksun derken evi leş kokusu sardırdım vazoda gitti hahaha

Ev Yapımı Oda Kokusu Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev Yapımı Bitkisel Oda Spreyi Tarifi

Ev Yapımı Bitkisel Oda Spreyi Tarifi

ev yapımı oda kokusu ev yapımı oda parfümü Evlerimizin temiz olması ve temiz kokması için bir gayret temizlik yaparız melekler :) Piyasada ki oda kokularından alırız çeşit çeşit ama bir yandan da bu spreylerin zararlarından korkarız. Korka korka kullandığımız bu oda spreyleri aslına bakarsınız tehlike saçıyor ve dünyanın kirlenmesine katkı sağlıyorlar. Bir yığın para verdiğimiz bu zararlı...
  2. Ev Yapımı Oda Kokusu nasıl yapılır

Ev Yapımı Oda Kokusu nasıl yapılır

Kızlar evde oda kokusunu kendimiz yapsak olmaz mı acaba? Duydum bir arkadaştan onların bir akrabası yapmış çok da güzel kokuyormuş acaba bu mümkün mü Ev Yapımı Oda Kokusu nasıl yapılır ki:S
  3. Evde Oda Parfümü Kokusu Yapılışı

Evde Oda Parfümü Kokusu Yapılışı

oda kokusu yapımı, oda parfümü yapımı, evde oda kokuku yapımı Evinizin mis gibi ferah bir şekil de kokmasını kim istemez ki... Hepimiz evlerimiz de zaman zaman oda parfümleri yada spreyleri gibi ürünleri kullanırız. Eğer oda kokusunu dışardan almak istemiyorsanız ve tamamen doğal yollardan oda parfümünüzü yapmak istiyorsanız sizlere malzemeleri ile birlikte yapılış bilgilerini paylaşıyoruz....
  4. Ev Yapımı Camsil Tarifi

Ev Yapımı Camsil Tarifi

ev yapımı cam temizleyici, camsil tarifi, cam temizleyici Sevgili melekler, ev yapımı malzemeler tercihinizse, doğallık benim için önce gelir diyenlerdenseniz ve bu huyunuzu temizlikte de devam ettirmek istiyorsanız işte size evde yapabileceğiniz doğal cam temizleyici tarifi. Uzun uğraşlar vermeden camlarınızı pırıl pırıl yapabileceğiniz harika ev yapımı bir tarif veriyoruz sizlere......
  5. Ev yapımı aseton tarifi

Ev yapımı aseton tarifi

Asetonunuz bitti ve ojenizi acilen çıkarmanız gerekli. Bunun için 5 farklı yöntem bulunmakta. Bunlardan bir tanesi de kolonya ile oje çıkarma. Gerekli malzemeler; Kolonya, Tabak, Bir miktar pamuk. Öncelikle kolonyadan bir miktar tırnaklarımızı kaplayacak yükseklikte tabağa koyuyoruz. Tüm tırnaklarımızı kolonyada 3-4 dk beklettikten sonra yine limonlu pamuk yardımıyla ojeyi çıkartıyoruz....

Sayfayı Paylaş