gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Ev yapmak

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İnsanın rüyada ev yapması, vaktinin hoş geçmesine, toprakla uğraşmaya, eline mal geçeceğine; evini camdan yapılmış görmek, düşman tuzağına uğrayacağına işaret eder. Rüyada ev yapmak, vaktin hoş geçmesine yorulur, Toprakla meşgul olmaya mal elde edileceğine işarettir. Camdan yapılmış ev görmek, hasımlarınızın tuzağına düşmek anlamındadır. Insanin rüyada ev yapmasi, vaktinin hos geçmesine, toprakla ugrasmaya, eline mal geçecegine; evini camdan yapilmis görmek, düsman tuzagina ugrayacagina isaret eder.

Ev yapmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde manikür yapmak..Çok basit...

Evde manikür yapmak..Çok basit...

basit manikür manikür yapmak evde yapmak evde yapma Siz de benim gibi kuaförlerdeki temizliğe çok güvenmiyorsanız artık manikürünüzü evde yapabilirsiniz. Zaten çoğu kez evde televizyonun karşısında yapmak daha çok hoşuma gidiyor. Böylelikle hem vakitten de tasarruf etmiş oluyorum :). Bir kere eliniz alıştıktan sonra çok pratikleşiyorsunuz. İşte evde manikür yapmanın yolları ve püf noktaları:...
  2. İkizlerle Ev İşi Yapmak!..

İkizlerle Ev İşi Yapmak!..

ikizlerle ev işi, nasıl yapılır, püf noktaları, tavsiyeler, öneriler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Çocuklarımız neşe kaynaklarımız.Ancak küçüklerken hele de ikizlerse iş yapmak kabus olabiliyor.Bu sorunun altında kalkabilmek için Dr. Gülnihal Şarman daha hastaneden eve gelir gelmez bazı kurallar koymanın işe yarayacağını söylüyor. Evde İş Bölümü...
  3. Evim şahane başvuru yapmak istiyorum

Evim şahane başvuru yapmak istiyorum

Kızlar selamlar ben evim şahane akibine nasıl ulaşabilirim. Hale hazırda paramız maramız çok şükür yok. Kim bilir belki bi bakarsınız ben çıkmışım. Hem beni tv lerden görürsünüz hemde ben bedavadan evimi güzelleştiririm. Bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlarım var mı Tam olarak bilgilere nereden ulaşabilirim arkadaşlar.
  4. Evde îş yapmak istiyorum yardım

Evde îş yapmak istiyorum yardım

Ben evde çalışıp para kazanmak istiyorum eve iş veren yerler varsa yazın lütfen ist esenlerde oturuyorum boncuk dikme ve pazarlama olmasın
  5. GEBELİKTE  EV İŞİ YAPMAK SAKINCALIMIDIR?

GEBELİKTE EV İŞİ YAPMAK SAKINCALIMIDIR?

gebelikte ev işi yapılırmı,hamilelikte ev işi yapılırmı,hamilelikte iş yapmak sakıncalımıdır,gebelikte temizlik yapmak sakıncalımıdır,gebelikte istrihat hakkında bilgiler Gebelik, iyi beslenmenin olduğu kadar istirahat etmenin de eşit derecede önemli olduğu bir dönemdir. Gebelik dönemi genel olarak anne adayının kendini aşırı zorlamadan günlük faaliyetlerini rahatlıkla yapabileceği bir...

Sayfayı Paylaş