gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Eva lopez ile kıyaslanmak istemiyor

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

EVA KIYASLANMAK İSTEMİYOR [​IMG]

ÜNLÜ AKTRİS EVA MENDES, JENNİFER LOPEZ İLE KARŞILAŞTIRILMAKTAN NEFRET ETTİĞİNİ SÖYLEDİ

Lopez'le kıyaslanmaktan sıkılan Eva 'Benim J-Lo'dan çok daha ciddi bir kariyerim var. İkimiz de Latin kökenli olabiliriz ama bundan başka hiçbir ortak özelliğimiz yok. Kendimi ondan daha başarılı ve yetenekli buluyorum. O, şöhretini ticari bir malzeme gibi kullanıyor. Benim böyle bir derdim yok. Şarkı söylemediğim için onunla rekabet edebileceğim tek alan sinema. Ama kendisini oyuncu olarak de nitelendiremiyorum.'

2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Eva lopez ile kıyaslanmak istemiyor
    paylaşımın için tşkler canım

Eva lopez ile kıyaslanmak istemiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aman Tanrım (Evan Almighty)

Aman Tanrım (Evan Almighty)

Filmin öyküsü şöyle: Tanrı’nın çok özel bir görev yüklediği yeni kişi bu kez, gazeteciliği bıraktıktan sonra siyasete atılan ve kongreye yeni seçilen Evan Baxter’dır (Steve Carell). Geçmişini Buffalo’da bırakarak ailesini Virginia’ya taşımıştır. Ancak oradaki yeni yaşamında Tanrı’nın (Morgan Freeman) aniden karşısına çıkması ve Nuh’un gemisinin benzerini inşa etmesini buyurmasıyla hayatı bir...
  2. lopezlerin cenifır

lopezlerin cenifır

cenıfır oyunları cenifır oyunları
  3. Eva Maya şarkıcılığa soyundu

Eva Maya şarkıcılığa soyundu

Eva Maya, ’Herkes sesimin güzel olduğunu, şarkıcılıkta da başarılı olacağımı söylüyordu. Ben de hemen müzik dersleri alıp sahneye çıktım.' diye konuştu. Podyumların seksi mankenlerinden Eva Maya'da sahnelere transfer oldu. Günün sevilen şarkılarından oluşan bir repertuarla Balıkesir Akçay'da sahneye çıkan Eva büyük ilgi topladı. Oyunculuk çalışmalarını da sürdüreceğini ve dizilerde...
  4. Eva Green Kimdir?

Eva Green Kimdir?

eva green kimdir hayatı biyografisi filmleri rolleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Cennetin Krallığı filminden hatırlayacağınız Eva Green'in hayatıyla ilgili bilgilerimiz şöyle melekler :) 5 Temmuz 1980 Paris, Fransa'da doğdu. İsveç asıllı dişçi bir babanın kızı olarak Paris'te dünyaya geldi. Paris Amerikan Koleji'nde lise eğitimini tamamladı. Arsene Lupin ve Kingdom of...
  5. Lopezlerin Jennifer...)

Lopezlerin Jennifer...)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş