gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eva Maya şarkıcılığa soyundu

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Eva Maya, ’Herkes sesimin güzel olduğunu, şarkıcılıkta da başarılı olacağımı söylüyordu. Ben de hemen müzik dersleri alıp sahneye çıktım.' diye konuştu. [​IMG]

Podyumların seksi mankenlerinden Eva Maya'da sahnelere transfer oldu. Günün sevilen şarkılarından oluşan bir repertuarla Balıkesir Akçay'da sahneye çıkan Eva büyük ilgi topladı. Oyunculuk çalışmalarını da sürdüreceğini ve dizilerde oynamaya devam edeceğini belirten Eva Maya, 'Herkes sesimin güzel olduğunu, şarkıcılıkta da başarılı olacağımı söylüyordu. Ben de hemen müzik dersleri alıp sahneye çıktım.' diye konuştu.

Eva Maya şarkıcılığa soyundu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mantı

Mantı

Yakın birinin sebep olacağı küçük bir üzüntüye yahut kırgınlığa delalet eder.Rüyada mantı yediğini gören kimse en yakın dostlarından birinin ihanetine uğrayacak ve üzüntü içinde kalacak demektir. Rüyada mantı yediğini görmek sevdiği arkadaşlarından birinin ihanetine uğramak demektir. Rüyada manti pisirdigini ve yedigini gören, evli ise çocuklarindan birisinin hastaligini isiterek üzülür. Bekar...
  2. Manda

Manda

Gözüpek, heybetli ve tahammüllü bid'at reisine, hırslı ve saldırgan kimseye, Kadının manda baynuzu gibi boynuzları olduğunu görmesi, eğer ehil ise velayete yahut melik ve yönetici yakınları ile evlenmesine; ehil değilse, velisinin yönetici olmasına, Çifttçinin ziraatte kullandığı manda ihtiyaç ve yoksulluğa delalet eder. (Manda sığır cinsinden olduğundan, ayrıca Bakınız; Sığır.)Başınız...
  3. Eva Maya -Kendimden Küçük Birisiyle Olamam

Eva Maya -Kendimden Küçük Birisiyle Olamam

KENDİNDEN KÜÇÜK BİRİYLE OLMAZMIŞ! EVA MAYA 'KENDİMDEN KÜÇÜK BİRİYLE AŞK YAŞAMAM' DİYEREK HAYALLERİ SUYA DÜŞÜRDÜ. Rus asıllı manken Emel Eva Maya’nın Türkiye macerası, akraba ziyaretiyle başladı, podyumdan beyazperdeye uzandı. 'İçindeki insan sevgisiyle' meşhur Muro’nun aralık ayında gösterime girecek filminde de rol alan manken, Tempo dergisine verdiği röportajda 'Kendimden küçük biriyle aşk...
  4. Eva Maya ve Panter Emel

Eva Maya ve Panter Emel

panter emel öldü mü Artık Türkiye'de insanların yararına yapılan birşeylere denk gelmediğimiz bu günlerde eva, hayvanların rahatı için soyunabileceğinden bahsetmiş arkadaşlarım. Bizimkiler de " hayvanlar " için soyunurlar eminim.:puf: MANKEN EVA MAYA, YENİ 'PANTER EMEL' OLMA YOLUNDA. Hayvan severliğiyle tanınan güzel manken Beykoz’da çok tartışılan havyan barınağına baskında...
  5. İşte Güzel Manken Didem Soydan Giyim Stili....

İşte Güzel Manken Didem Soydan Giyim Stili....

Didem Soydan Giyim Tarzı Didem Soydan Giyim Stili Nasıldır Üniversite yıllarında farklı fiziği ile dikkatleri çeken Didem Soydan, son yılların en parlak modeli olarak anılıyor. Fashion Week’te 10 farklı defilede yer alan güzel manken, vintage parçaları, günümüz koleksiyonlarıyla bir araya getirerek kullanmayı tercih ediyor. Didem Soydan’ın stilinden ilham almak için resimlerini...

Sayfayı Paylaş