gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Eva Maya ve Panter Emel

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

panter emel öldü mü Artık Türkiye'de insanların yararına yapılan birşeylere denk gelmediğimiz bu günlerde eva, hayvanların rahatı için soyunabileceğinden bahsetmiş arkadaşlarım. Bizimkiler de " hayvanlar " için soyunurlar eminim.:puf: [​IMG]
    MANKEN EVA MAYA, YENİ 'PANTER EMEL' OLMA YOLUNDA.

Hayvan severliğiyle tanınan güzel manken Beykoz’da çok tartışılan havyan barınağına baskında bulunan hayvan sever grubun içerisinde yer aldı. Hayvan severlik yönünü ilk kez ortaya koyduğunu söyleyen manken Eva Maya, 'Hayvanlar için her şeyi yapmaya hazırım. Soyunmak belki çok klasik ama soyunmam gerekiyorsa profesyonel bir çalışmayla onu bile yaparım' dedi.

Eva Maya ve Panter Emel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Panter

Panter

Rüyada panter görmek, tatlı aşk günlerinin başlayacağına, ancak mali bir kriz içine düşüleceğine işarettir. Panteri öldürdüğünüzü gördüyseniz, bu, büyük başarılara kazanacaksınız demektir. Rüyada panter görmek, güzel aşk yaşayacağına, ancak para krizi içine düşüleceğine yorumlanır. İş hayatında başarısızlığı belirtir. İş hayatında başarısızlığa işaret eder. Eğer rüyanızda bir panter...
  2. Eva Maya şarkıcılığa soyundu

Eva Maya şarkıcılığa soyundu

Eva Maya, ’Herkes sesimin güzel olduğunu, şarkıcılıkta da başarılı olacağımı söylüyordu. Ben de hemen müzik dersleri alıp sahneye çıktım.' diye konuştu. Podyumların seksi mankenlerinden Eva Maya'da sahnelere transfer oldu. Günün sevilen şarkılarından oluşan bir repertuarla Balıkesir Akçay'da sahneye çıkan Eva büyük ilgi topladı. Oyunculuk çalışmalarını da sürdüreceğini ve dizilerde...
  3. Eva Maya -Kendimden Küçük Birisiyle Olamam

Eva Maya -Kendimden Küçük Birisiyle Olamam

KENDİNDEN KÜÇÜK BİRİYLE OLMAZMIŞ! EVA MAYA 'KENDİMDEN KÜÇÜK BİRİYLE AŞK YAŞAMAM' DİYEREK HAYALLERİ SUYA DÜŞÜRDÜ. Rus asıllı manken Emel Eva Maya’nın Türkiye macerası, akraba ziyaretiyle başladı, podyumdan beyazperdeye uzandı. 'İçindeki insan sevgisiyle' meşhur Muro’nun aralık ayında gösterime girecek filminde de rol alan manken, Tempo dergisine verdiği röportajda 'Kendimden küçük biriyle aşk...
  4. Eva Green biyografi ve bilgisi var mı

Eva Green biyografi ve bilgisi var mı

Kızlar selam Eva Green kimdir biography si var mı Fransız aktris ve besteci diye biliyorum ama daha fazla bilgi istiyorum. Teşekkür ediyorum.
  5. Maya Uygarlığı Ve Kehanetleri

Maya Uygarlığı Ve Kehanetleri

maya uygarlığı kehaetleri mayalar kimlerdi hangi çağda yaşadılar kehanetleri neler 2012 kehanetleri hakkında genel bilgi burda melekler sevgili melekler 2012 yılına girmemize az kaldı bir çoğunuz düşünüyorsunuzdur 2012 aralık ayında ne olacak maya uygarlığına göre dünyanın sonu kıyamet:D:D birçok kişi korkuyla 2012 aralık ayının gelmesini bekliyorr peki kimdi bu mayalar ve kehanetleri...

Sayfayı Paylaş