gebe
  1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

evanescence-going under sözleri

Konu, 'Yabancı Şarkı Sözleri' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

evanescence going under sözleri going under şarkısı evanescence şarkıları Evanescence'tan tabir yerindeyse bir damar şarkı daha;Going under.Çok ağlamışımdır valla bu şarkıyla.Sözler bir çok yabancıya şarkıya göre çok çok anlamlı,gerçi evanescence tarafından yapılmış saçma bir şarkı görmedim desemde doğru olur..

Now I will tell you what I've done for you -
    50 thousand tears I've cried.
    Screaming, deceiving and bleeding for you -
    And you still won't hear me.
    (going under)
    Don't want your hand this time - I'll save myself.
    Maybe I'll wake up for once (wake up for once)
    Not tormented daily defeated by you
    Just when I thought I'd reached the bottom
    I'm dying again
    I'm going under (going under)
    Drowning in you (drowning in you)
    I'm falling forever (falling forever)
    I've got to break through
    I'm going under
    Blurring and stirring - the truth and the lies.
    (So I don't know what's real) So I don't know what's real and what's not (and what's not)
    Always confusing the thoughts in my head
    So I can't trust myself anymore
    I'm dying again
    I'm...
    So go on and scream
    Scream at me I'm so far away (so far away)
    I won't be broken again (again)
    I've got to breathe - I can't keep going under
    I'm dying again
    I'm going under (drowning in you)
    I'm going under

Evanescence severler için bir şarkı sözü daha.Gerçi bu grup ayrıldı sert bir şekilde diye biliyorum ama bunu da araştırayım sizler için aslı astarı var mı? E haberimiz olsun yani değil mi melekler :tik:

Son düzenleme: 13 Eylül 2011
evanescence-going under sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Going Under - Evanescence

Going Under - Evanescence

Now I will tell you what I've done for you Şimdi sana senin için ne yaptığımı anlatacağım 50 thousand tears I've cried 50 bin gözyaşı döktüm Screaming deceiving and bleeding for you Senin için bağırarak aldatarak ve kanayarak And you still won't hear me Ve sen hala beni duymuyorsun Going under Dibe iniyorum Don't want your hand this time I'll save myself Bu kez ellerini istemiyorum, kendi...
  2. Evanescence

Evanescence

Amerikalı Alternative Rock grubu. 1998 yılında Arkansas da vokalist Amy Lynn Lee ve gitarist Ben Moody tarafından kuruldu. Sınırlı sayıda basılan iki albümden sonra 2003 yılında ilk albümleri olarak sayılabilecek "Fallen" isimli albüm yayımladılar. Fallen albümü ile büyük bir çıkış yakalayıp birçok ödül kazandılar. Kasım 2004 yılında Wind-Up şirketi tarafından Evanescence grubunun...
  3. Evanescence - good enough şarkı sözleri

Evanescence - good enough şarkı sözleri

good enough sözleri good enough şarkısı evanescence good enough Takıntı haline getirdiğim son şarkı bu melekler..Evanescence-Good enough..Amy lee'nin sesi gerçekten mükemmel,o piyanoyla birlikte bir de yükseltiyor sesini bağırıyor Allah'ım diyorum geliyorum sana.Buyrun meleklerim öğrenin sizde söyleyin belki yeni amy'ler keşfettiririz bu sayede ;) Good Enough Under your spell again. I...
  4. Evanescence My Immortal Sözleri istiyorum sizden

Evanescence My Immortal Sözleri istiyorum sizden

Kızlar Survivor final şarkılarından biri olan Evanescence My Immortal Sözlerini biliyorsanız lütfen bana yazar mısınız çok beğendim de o şarkıyı ben.
  5. Evanescence My Immortal şarkı sözleri

Evanescence My Immortal şarkı sözleri

Evanescence My Immortal çeviri I’m so tired of being here suppressed by all my childish fears Burada, çocukça korkularım tarafından bastırılm?? halde bulunmaktan çok yoruldum And if you have to leave Ve eğer gitmek zorundaysan I wish that you would just leave Hemen gitmeni dilerim Cause your presence still lingers here Çünkü varlığının hala burada oyalanıyor(takılıp kalıyor) And...

Sayfayı Paylaş